Ви є тут

Про школу

Міжнародна школа «Золоче» створює ідеальні умови для формування всебічно розвиненої особистості, здатної мислити нестандартно та критично. За допомогою системи білінгвальної освіти та  індивідуалізації навчального процесу ми формуємо у наших учнів життєві компетентності, які їм допоможуть успішно реалізуватися сьогодні і в майбутньому.

Система навчання

о школе Білінгвальна система навчання

Білінгвальна система навчання гармонійно поєднує дві освітні програми: Міжнародну програму Cambridge Primary & Secondary, а також Державний стандарт базової середньої освіти Укра Детальніше

Білінгвальна система навчання гармонійно поєднує дві освітні програми: Міжнародну програму Cambridge Primary & Secondary, а також Державний стандарт базової середньої освіти України.

о школе Державний стандарт базової середньої освіти України

Державний стандарт базової середньої освіти України. Наша школа здійснює освітню діяльність у сфері початкової освіти і базової середньої освіти (Ліцензія № 240 від 09.06.2016, видана Деп Детальніше

Державний стандарт базової середньої освіти України. Наша школа здійснює освітню діяльність у сфері початкової освіти і базової середньої освіти (Ліцензія № 240 від 09.06.2016, видана Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації). Ми забезпечуємо виконання високих академічних стандартів, а також забезпечення всебічного розвитку, виховання і соціалізацію особистості.

о школе Міжнародна програма Cambridge Primary & Secondary

Міжнародна програма Cambridge Primary & Secondary передбачає розвиток головних мовленнєвих компетенцій та розуміння таких навчальних дисциплін, як англійська мова, математика та приро Детальніше

Міжнародна програма Cambridge Primary & Secondary передбачає розвиток головних мовленнєвих компетенцій та розуміння таких навчальних дисциплін, як англійська мова, математика та природничі науки. Наша школа - сертифікований центр Cambridge International Examinations (the Centre Number UA 014), де викладають висококваліфіковані вчителі-носії мови, що мають великий досвід роботи в міжнародних школах.

Наша команда

Міжнародна школа «Золоче» - школа успішних, талановитих і креативних інноваторів.

Відгуки батьків

Дивитись все
Сім'я Расанових До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах.
Сім'я Расанових
До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах. Олексій, м'яко кажучи, хлопець з характером, він навідріз відмовляється робити те, чого він не хоче, в тому числі, дотримуватися режиму, але, завдяки особливому підходу колективу Золоче, особливо вихователю пані Олені, зараз Олексій успішно відвідує садок вже другий рік, добре займається, став набагато більш самостійною і більш слухняним. Наша сім'я дуже задоволена, молодшого сина будемо віддавати тільки сюди.
Сім'я Косовець Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка.
Сім'я Косовець
Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка. Діти із задоволенням ходять до цього навчального закладу. Вранці, звичайно, ніхто не хоче нікуди йти, але це тільки тому, що «подушка не відпускає». А якщо дітям добре, то і батькам це до душі. І вже не тільки зі слів дітей я бачу, як вони прекрасно розвиваються розумово і фізично. Bilingual система, звичайно, навантажує дітей вдвічі, але це дає свої позитивні результати. Старша дочка ходила в звичайний міський дитячий сад і перший клас загальноосвітньої середньої школи з поглибленим вивченням певних предметів, тому у мене є з чим порівнювати, як ставлення педагогів, вихователів до дітей, так і рівень знань, коли в групі / класі по 30-35 дітей і зараз, коли у дівчаток по 12 дітей відповідно. Крім того, це чудові умови навчання, такі як охорона із закритою територією і відеоспостереженням, що забезпечує постійний контроль. Це і нове сучасне обладнання класів, правильно збалансоване харчування для кожної дитини індивідуально, наявність різних гуртків поза шкільною програмою. Сам комплекс вдало розташований в мальовничому місці за межами Києва, з прекрасною природою і свіжим повітрям. І найголовніше - це висококваліфіковані педагоги, зокрема, це наш класний керівник пані Алла у Аглаї, і вихователь Людмила і нянечка Наталія у Амалії. Дівчатка їх, без перебільшення, обожнюють. А також діти дуже люблять і поважають наших англійських вчителів - це містер Дерен і містер Абрахам. Хочеться подякувати всім працівникам і педагогів школи «Золоче», а також його керівництву і побажати подальшого розвитку, розширення, натхнення і успіхів!
Сім'я Марченко Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага.
Сім'я Марченко
Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага. Умови та харчування в садку прекрасні. Дякуємо!
Мама Максима Химченко Хочу подякувати садок «Золоче» за те, що у батьків є можливість залишити свою дитину в садку і залишити його там зі спокійною душею, не переживаючи, що з дитиною щось трапиться, або її хтось образить
Мама Максима Химченко
Хочу подякувати садок «Золоче» за те, що у батьків є можливість залишити свою дитину в садку і залишити його там зі спокійною душею, не переживаючи, що з дитиною щось трапиться, або її хтось образить. Дитина в сад ходить із задоволенням. Окреме спасибі педагогам пані Олені і містеру Абраму за терпіння, добре ставлення до діток і хороше навчання. Харчування в садку теж гарне, за потребою дитину можуть годувати за індивідуальною дієтою.

3D тур по школі

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge, нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування, життєвих компетентностей а також забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

Розробка та підтримка 

top

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу