Ви є тут

Початкова та середня школа

Міжнародна школа "Золоче успішно впроваджує міжнародний досвід білінгвальної освіти. Наші учні мають можливість продовжувати навчання як в кращих навчальних закладах України, так і за кордоном. Уже сьомий рік ми навчаємо дітей, працюючи за Державним стандартом базової загальної середньої освіти України та за Міжнародною програмою Кембридж.

Завантажити презентацію

Відкритий набір в школу та дитячий садок на 2018-2019 навчальний рік

Пропонуємо екскурсію для ознайомлення зі школою

Записатись

Навчальна програма

У Міжнародній школі «Золоче» діти мають можливість «повного іншомовного занурення»: одну половину дня учні проводять у вивченні предметів Державного стандарту базової загальної середньої освіти України відповідно до навчальних планів для початкової та середньої школи, затверджених МОН України, а іншу - з учителем-носієм англійської мови, вивчаючи предмети сертифікованої Міжнародної програми Кембридж: англійську мову, математику та природничі науки.

Державний стандарт базової середньої освіти України

Освітні галузі Базового навчального плану початкової школи представлені предметами: українська мова (мова та читання), математика, природознавство, суспільствознавство (Я у світі), основи здоров’я, фізична культура, музичне та образотворче мистецтво, інформатика та трудове навчання.
Навчальний план середньої школи реал Детальніше

Освітні галузі Базового навчального плану початкової школи представлені предметами: українська мова (мова та читання), математика, природознавство, суспільствознавство (Я у світі), основи здоров’я, фізична культура, музичне та образотворче мистецтво, інформатика та трудове навчання.
Навчальний план середньої школи реалізує освітні галузі Базового навчального плану за допомогою наступних навчальних предметів: математика, науково-природничий цикл, українська мова, зарубіжна та українська література, основи здоров’я, фізична культура, музичне та образотворче мистецтво, інформатика та трудове навчання, друга іноземна мова (іспанська).
З 2 класу наші діти вивчають наступні факультативні курси: іспанська мова, російська мова, «Фінансова грамотність».
Для максимальної ефективності навчального процесу ми використовуємо сучасні освітні технології та програми:
-    ТРВЗ (автор Г.Альтшуллер )  - теорія розв'язування винахідницьких задач – універсальна методична система, яка формує потужне мислення  і виховує творчу особистість, готову до творчого вирішення навчальних та соціальних завдань. 
-    Метод проектів, який розвиває в учнів пізнавальні навички, уміння самостійно конструювати свої знання та орієнтуватися в інформаційному просторі.
-    Кейс метод, який базується на використанні конкретних випадків (текстів, ситуацій, історій) для спільного аналізу, обговорення та вироблення рішення учнями;
-    Програма  «Один учень – один комп’ютер» (автор Т.Пушкарьова) дає чудову можливість кожному учню  школи «Золоче» самостійно працювати на персональному нетбуці, створюючи цікаві проекти. 
-    Програма «Планета міркувань» ( автор О.Гісь) відкриває неосяжний простір для продуктивного розвитку логічного мислення учнів початкової школи.
-    Власні напрацювання педагогічного колективу «Золоче» з використанням найефективніших елементів   інтегративно-діяльнісного навчання комплексної програми розвитку дітей «Росток» (автори Л.Петерсон, Т.Пушкарьова)  на уроках математики та природознавства
дають відмінні навчальні результати та дозволяють розвинути у дитини нові здібності. 

Міжнародна програма Cambridge Primare & Secondary

Під час навчального процесу в Міжнародній школі «Золоче» висококваліфіковані педагоги з Великої Британії, сполучених Штатів, Канади викладають предмети сертифікованої Міжнародної програми Кембрідж та мають подвійну мету – навчити предмету, вивчаючи при цьому іноземну мову. Для Детальніше

Під час навчального процесу в Міжнародній школі «Золоче» висококваліфіковані педагоги з Великої Британії, сполучених Штатів, Канади викладають предмети сертифікованої Міжнародної програми Кембрідж та мають подвійну мету – навчити предмету, вивчаючи при цьому іноземну мову. Для максимальної ефективності навчального процесу уроки Міжнародної програми Кембрідж проводяться одночасно двома педагогами: учителем-носієм мови та його асистентом. Оцінювання навчальних досягнень дітей з Міжнародної програми Cambridge Primary & Secondary проводяться в процесі тестування: Cambridge Primary/ Secondary Progression Tests (внутрішнє тестування) та Cambridge Primary/ Secondary Checkpoint (тестування, яке проводить екзаменаційна комісія Кембріджа).

Наші переваги

Icon
Білінгвальна система навчання
Icon
Нові освітні технології
Icon
Індивідуалізація навчально-виховного процесу
Icon
Розташування в екологічно чистому районі
Icon
Контроль медичного персоналу
Icon
Сучасна матеріально-технічна база
Icon
Цілодобова охорона і відео спостереження

Учень - це не посудина, яку необхідно наповнити, а факел, який потрібно запалити (Паскаль)

Ліцензії та сертифікати

о школе
о школе
о школе
о школе

Наші спеціалісти

Умови прийому

Згідно інструкції про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженої наказом МоН України від 19.06.2003 № 389 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4.07.2003 № 547/7868) та згідно Листа МОН від Детальніше

Згідно інструкції про порядок конкурсного прийому дітей (учнів, вихованців) до гімназій, ліцеїв, колегіумів, спеціалізованих шкіл, затвердженої наказом МоН України від 19.06.2003 № 389 (зареєстровано в Міністерстві юстиції України 4.07.2003 № 547/7868) та згідно Листа МОН від 14.02.2015 № 1/9-71 «Про роз’яснення порядку прийому дітей до першого класу» прийом дітей до Міжнародної школи «Золоче» здійснюється на конкурсній основі (співбесіда).
Співбесіду проводить шкільний психолог, учитель початкової/середньої школи та учитель Міжнародної програми (носій англійської мови). Психолог спілкується з дитиною для визначення ступеня психологічної зрілості , рівня розвитку інтелектуальних здібностей. Учителі перевіряють рівень навчальних досягнень дитини, дають необхідні рекомендації.
Запис на співбесіду відбувається в адміністратора (приймальня) особисто чи за телефоном: (067)827-32-74, з 9.00 год – 18.00 год
Документи, необхідні для співбесіди:
•    Особиста заява від одного з батьків (заповнюється у навчальному закладі)
•    Табель успішності (крім дітей, які вступають до першого класу)
•    Свідоцтво про народження (копія + оригінал)
•    Медична картка №026/0
Документи, необхідні для зарахування дитини до навчального закладу:
•    Свідоцтво про народження (копія + оригінал)
•    Медична картка №026/0
•    Дві фотографії (3х4)
•    Медичні довідки № 086-1, 3 086-2
•    Особиста заява  батьків

Записаться в школу

Розробка та підтримка 

top

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу