Ви є тут

Пансіон

Міжнародна школа “Zoloche International School” - єдиний в Україні заклад освіти, що реалізує традиції найкращих шкіл-пансіонів Великобританії.

Це школа в якій діти можуть не тільки отримати білінгвальну освіту за міжнародною програмою Cambridge primary & secondary та державним стандартом базової середньої освіти України, а також мешкати у комфортабельних котеджах, які розташовані у містечку VIP класу “Zoloche”.

Школа-пансіон працює у форматі повного пансіону ( навчання та проживання триместрами) та напів-пансіону (навчання та проживання з понеділка по п’ятницю)
Перебування у англомовному середовищі 24 години на добу 7 днів на тиждень.Цього року Міжнародна школа Zoloche International School розпочинає унікальний для України проект.
Школа – пансіон - це єдиний в Україні заклад освіти, що реалізує освітні традиції найкращих шкіл - пансіонів Великобританії, надає білінгвальну освіту та працює за британською та українською програмами.
Міжнародна школа-пансіон Zoloche International School – школа, в якій діти зможуть не тільки отримати білінгвальну освіту за міжнародною програмою Cambridge Primary& Secondary та Державним стандартом базової середньої освіти України, а й проживати в комфортабельних котеджах VIP класу, що обладнані всім необхідним для ведення сучасного європейського життя.
Разом з дітьми в котеджі мешкатиме англомовний тьютор, який після завершення навчального дня вирішуватиме їх навчальні та побутові проблеми та забезпечуватиме супровід дітей. Котедж матиме два санвузли, душові кімнати, їдальню для сумісних вечірніх підвечірків та приймання їжі у вихідні дні, сучасно оздоблену прибудинкову територію для прогулянок та занять спортом.
Школа – пансіон працюватиме у форматі повного пансіону (навчання та проживання триместрами) та напівпансіону (навчання та проживання з понеділка по п’ятницю). Забезпечуватиметься перебування дитини в англомовному середовищі 24 години на добу 7 днів на тиждень.
Діти навчатимуться триместрами. Міжнародна школа - пансіон Zoloche International School – навчальний заклад повного циклу, оскільки має ще й білінгвальний дитячий садок. Однак проживання у школі можливе з 10 років.
В пансіоні багато уваги приділятиметься фізичному розвитку вихованців, у нас є чудовий центр розвитку, діти матимуть змогу займатись футболом, тенісом, волейболом, фітнесом, сетболом, єдиноборствами, шахами.
Для естетичного розвитку дітей працюватимуть студії живопису, вокалу, фортепіано, танцювального мистецтва, журналістики, моделювання одягу, театрального мистецтва, фотографії. Близьке розташування від столиці надасть унікальну можливість відвідувати музеї, картинні галереї, театри, кінотеатри, проводити дитячий шопінг.
Міжнародна школа-пансіон Zoloche International School створить для Вашої дитини ідеальні умови для отримання білінгвальної освіти за міжнародною та українськими програмами та мати європейську середню освіту відмінної якості одночасно з вітчизняною. 

Детальніше

 

Завантажити презентацію

Відкритий набір в школу та дитячий садок на 2019-2020 навчальний рік

Пропонуємо екскурсію для ознайомлення зі школою

Записатись

Навчальна програма

У Міжнародній школі «Золоче» діти мають можливість «повного іншомовного занурення»: одну половину дня учні проводять у вивченні предметів Державного стандарту базової загальної середньої освіти України відповідно до навчальних планів для початкової та середньої школи, затверджених МОН України, а іншу - з учителем-носієм англійської мови, вивчаючи предмети сертифікованої Міжнародної програми Кембридж: англійську мову, математику та природничі науки.

Державний стандарт базової середньої освіти України

Освітні галузі Базового навчального плану початкової школи представлені предметами: українська мова (мова та читання), математика, природознавство, суспільствознавство (Я у світі), основи здоров’я, фізична культура, музичне та образотворче мистецтво, інформатика та трудове навчання.
Навчальний план середньої школи реалізує освітні галузі Базового навчального плану за допомогою наступних навчальних предметів: математика, науково-природничий цикл, українська мова, зарубіжна та українська література, основи здоров’я, фізична культура, музичне та образотворче мистецтво, інформатика та трудове навчання, друга іноземна мова (іспанська).
З 2 класу наші діти вивчають наступні факультативні курси: іспанська мова, російська мова, «Фінансова грамотність».
Для максимальної ефективності навчального процесу ми використовуємо сучасні освітні технології та програми:
-    ТРВЗ (автор Г.Альтшуллер )  - теорія розв'язування винахідницьких задач – універсальна методична система, яка формує потужне мислення  і виховує творчу особистість, готову до творчого вирішення навчальних та соціальних завдань. 
-    Метод проектів, який розвиває в учнів пізнавальні навички, уміння самостійно конструювати свої знання та орієнтуватися в інформаційному просторі.
-    Кейс метод, який базується на використанні конкретних випадків (текстів, ситуацій, історій) для спільного аналізу, обговорення та вироблення рішення учнями;
-    Програма  «Один учень – один комп’ютер» (автор Т.Пушкарьова) дає чудову можливість кожному учню  школи «Золоче» самостійно працювати на персональному нетбуці, створюючи цікаві проекти. 
-    Програма «Планета міркувань» ( автор О.Гісь) відкриває неосяжний простір для продуктивного розвитку логічного мислення учнів початкової школи.
-    Власні напрацювання педагогічного колективу «Золоче» з використанням найефективніших елементів інтегративно-діяльнісного навчання комплексної програми розвитку дітей «Росток» (автори Л.Петерсон, Т.Пушкарьова)  на уроках математики та природознавства
дають відмінні навчальні результати та дозволяють розвинути у дитини нові здібності. 

Міжнародна програма Cambridge Primare & Secondary

Під час навчального процесу в Міжнародній школі «Золоче» висококваліфіковані педагоги з Великої Британії, сполучених Штатів, Канади викладають предмети сертифікованої Міжнародної програми Кембрідж та мають подвійну мету – навчити предмету, вивчаючи при цьому іноземну мову. Для максимальної ефективності навчального процесу уроки Міжнародної програми Кембрідж проводяться одночасно двома педагогами: учителем-носієм мови та його асистентом. Оцінювання навчальних досягнень дітей з Міжнародної програми Cambridge Primary & Secondary проводяться в процесі тестування: Cambridge Primary/ Secondary Progression Tests (внутрішнє тестування) та Cambridge Primary/ Secondary Checkpoint (тестування, яке проводить екзаменаційна комісія Кембріджа).

Навчання та проживання

Комфортабельні кімнати у котеджах престижного містечка VIP класу "Золоче"; повний пансіон (проживання по триместру); напівпансион (проживання пн-пт); цілодобова охорона; англомовне середовище 24/7; комфортабельний транспорт; п'ятиразове харчування; медичний супровід.

Наші переваги

Icon
Білінгвальна система навчання
Icon
Нові освітні технології
Icon
Індивідуалізація навчально-виховного процесу
Icon
Розташування в екологічно чистому районі
Icon
Комфортабельний трансфер
Icon
Контроль медичного персоналу
Icon
Сучасна матеріально-технічна база
Icon
Цілодобова охорона і відео спостереження

Розробка та підтримка 

top

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу