Ви є тут

Відгуки батьків

Сім'я Расанових До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах.
Сім'я Расанових
До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах. Олексій, м'яко кажучи, хлопець з характером, він навідріз відмовляється робити те, чого він не хоче, в тому числі, дотримуватися режиму, але, завдяки особливому підходу колективу Золоче, особливо вихователю пані Олені, зараз Олексій успішно відвідує садок вже другий рік, добре займається, став набагато більш самостійною і більш слухняним. Наша сім'я дуже задоволена, молодшого сина будемо віддавати тільки сюди.
Сім'я Косовець Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка.
Сім'я Косовець
Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка. Діти із задоволенням ходять до цього навчального закладу. Вранці, звичайно, ніхто не хоче нікуди йти, але це тільки тому, що «подушка не відпускає». А якщо дітям добре, то і батькам це до душі. І вже не тільки зі слів дітей я бачу, як вони прекрасно розвиваються розумово і фізично. Bilingual система, звичайно, навантажує дітей вдвічі, але це дає свої позитивні результати. Старша дочка ходила в звичайний міський дитячий сад і перший клас загальноосвітньої середньої школи з поглибленим вивченням певних предметів, тому у мене є з чим порівнювати, як ставлення педагогів, вихователів до дітей, так і рівень знань, коли в групі / класі по 30-35 дітей і зараз, коли у дівчаток по 12 дітей відповідно. Крім того, це чудові умови навчання, такі як охорона із закритою територією і відеоспостереженням, що забезпечує постійний контроль. Це і нове сучасне обладнання класів, правильно збалансоване харчування для кожної дитини індивідуально, наявність різних гуртків поза шкільною програмою. Сам комплекс вдало розташований в мальовничому місці за межами Києва, з прекрасною природою і свіжим повітрям. І найголовніше - це висококваліфіковані педагоги, зокрема, це наш класний керівник пані Алла у Аглаї, і вихователь Людмила і нянечка Наталія у Амалії. Дівчатка їх, без перебільшення, обожнюють. А також діти дуже люблять і поважають наших англійських вчителів - це містер Дерен і містер Абрахам. Хочеться подякувати всім працівникам і педагогів школи «Золоче», а також його керівництву і побажати подальшого розвитку, розширення, натхнення і успіхів!
Сім'я Марченко Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага.
Сім'я Марченко
Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага. Умови та харчування в садку прекрасні. Дякуємо!
Мама Максима Химченко Хочу подякувати садок «Золоче» за те, що у батьків є можливість залишити свою дитину в садку і залишити його там зі спокійною душею, не переживаючи, що з дитиною щось трапиться, або її хтось образить
Мама Максима Химченко
Хочу подякувати садок «Золоче» за те, що у батьків є можливість залишити свою дитину в садку і залишити його там зі спокійною душею, не переживаючи, що з дитиною щось трапиться, або її хтось образить. Дитина в сад ходить із задоволенням. Окреме спасибі педагогам пані Олені і містеру Абраму за терпіння, добре ставлення до діток і хороше навчання. Харчування в садку теж гарне, за потребою дитину можуть годувати за індивідуальною дієтою.
Сім'я Шилюк Дякуємо колективу «Золоче» і, зокрема, вихователям: пані Олені, містеру Абраму і пані Людмилі за добре ставлення до нашим діткам, за гарне навчання, за чисту групу. Дуже подобаються святкові вистави.
Сім'я Шилюк
Дякуємо колективу «Золоче» і, зокрема, вихователям: пані Олені, містеру Абраму і пані Людмилі за добре ставлення до нашим діткам, за гарне навчання, за чисту групу. Дуже подобаються святкові вистави. Дитина із задоволенням йде щоранку в сад. Хочу відзначити роботу логопеда Тетяни - Артем став краще розмовляти.

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу