Ви є тут

Відгуки батьків

Мама Іллі Рассказова Золоче – це таки дійсно елітна приватна школа під Києвом.
Мама Іллі Рассказова
Золоче – це таки дійсно елітна приватна школа під Києвом. Все, починаючи від території, будівлі, класів, меблів - тут зроблено з урахуванням потреб сучасних дітей і для забезпечення комфортного і цікавого навчання. Програма дуже сильна. Ілля вчиться тільки в третьому класі але, мені здається, що говорить англійською мовою значно краще, ніж я, хоча свого часу закінчила київський факультет іноземних мов. Є з чим порівняти методику викладання - звичайно ніщо не замінить мовне занурення і спілкування з носієм мови. Містер Девід - вчитель від Бога і просто - світла і позитивна людина, якого обожнюють всі діти в класі. Завдяки приватній школі Золоче Іллюша вже зараз будує досить серйозні і амбітні плани на майбутнє. Я спокійна за свого сина, оскільки змогла забезпечити йому сильну освітню базу і можливість навчатися у чудових викладачів. Дякую за впевненість у майбутньому моєї дитини!
Сім'я Ярошенко Головне, що хотілося б відзначити - тут люблять дітей! Вчителі - реальні фанати своєї справи, сучасні, веселі, енергійні і дуже живі.
Сім'я Ярошенко
Головне, що хотілося б відзначити - тут люблять дітей! Вчителі - реальні фанати своєї справи, сучасні, веселі, енергійні і дуже живі. Діти весь час знаходяться в цікавому процесі вивчення нових і цікавих предметів. При цьому дочка Саша ніколи не скаржилася на втому і, тим більше, нудьгу. Їй дуже цікаво. Ми вже закінчуємо нашу англійську школу в цьому році. Думаємо про переїзд до Європи. Для нас важливим показником рівня знань було те, що, відпочиваючи цього літа в Данії, 10 річна Саша часто виступала для нас з чоловіком в ролі перекладача, хоч ми знаємо англійську на досить хорошому рівні. Вважаємо, що без іноземної мови в сучасному світі - нікуди. Спасибі містеру Гордону за приголомшливі знання. Всьому колективу міжнародної школи Золоче бажаємо процвітання і таких же вдячних батьків, і учнів, як ми!
Батьки Мілани та Артура Меньшикових У нас двоє дітей - дочка Мілашка вчиться в третьому класі, а синочок Артур - із задоволенням відвідує дитячий садочок. Англійська школа біля Києва - для нас це найкращий з можливих варіантів за всіма
Батьки Мілани та Артура Меньшикових
У нас двоє дітей - дочка Мілашка вчиться в третьому класі, а синочок Артур - із задоволенням відвідує дитячий садочок. Англійська школа біля Києва - для нас це найкращий з можливих варіантів за всіма показниками. Дітлахи у нас – супер-активні, дуже допитливі і непосидючі. Надважливо, що школа знаходиться за межами міста, далеко від жвавих трас і міського смогу. Малюки багато часу проводять на свіжому повітрі, але при цьому немає страху за їх безпеку, оскільки територія надійно охороняється. І приватний дитячий садок, і приватна школа, звичайно ж – разюче відрізняються від державних. Ми з подивом слухаємо розповіді наших друзів про обстановку та методики викладання у звичайних школах і щоразу переконуємося, що зробили правильний вибір на користь елітної заміської школи. Рівень знань і ставлення викладачів до роботи, їх любов до діток – з надлишком компенсує наші витрати на навчання. Артур фанатіє від містера Ейбрахама і прекрасно співає пісеньки англійською. Мілана з цікавістю дивиться американські мультфільми мовою оригіналу. Спостерігати за щасливим дитинством своїх дітей – безцінне задоволення!
Сім'я Кравцових Синочок навчається у другому класі білінгвальної школи Золоче. Перший клас ми відходили в державну школу за місцем проживання, а після переїзду за місто – відкрили для себе улюблену нову школу!
Сім'я Кравцових
Синочок навчається у другому класі білінгвальної школи Золоче. Перший клас ми відходили в державну школу за місцем проживання, а після переїзду за місто – відкрили для себе улюблену нову школу! Приватна школа має, на наш погляд, ряд істотних переваг. Класи – всьогопо 12 дітей і вчителі приділяють кожному максимум уваги та дають прекрасні знання. У класі навчаються діти з дуже хороших сімей. У Матвійка - багато друзів. Він в захваті від шкільних предметів і вчителів. Містер Мет – викладачз Америки – чарівний та веселий чоловік, який зумів здружити учнів і прищепити любов до своїх предметів.
Мама Світланки Горошанської Світланка - учениця першого класу міжнародної школи «Золоче». Вона єдина і дуже довгоочікувана дитина, котрій ми з чоловіком хочемо дати все найкраще. А головне – безпечне та цікаве дитинство.
Мама Світланки Горошанської
Світланка - учениця першого класу міжнародної школи «Золоче». Вона єдина і дуже довгоочікувана дитина, котрій ми з чоловіком хочемо дати все найкраще. А головне – безпечне та цікаве дитинство. Школу вибирали ретельно, приватна школа Золоче - відповідає всім побажанням! Невеликі класи, прекрасна територія, чудові викладачі. Світланка в захваті від викладача містера Тоні. Він настільки захопив дітей англійським, що дочка часто вдома починає з нами діалоги на іноземній мові! Крім того, ми відвідуємо гуртки – малюванняі танці – тутже, при школі. Це дуже зручно. Єдине «але» - дочку неможливо забрати ввечері додому! Подумуємо про напівпансіону наступному році.
Сім'я Расанових До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах.
Сім'я Расанових
До того, як наш син, Олексій, став ходити в дитячий сад «Золоче», у нас було дві невдалі спроби в інших дитячих садах. Олексій, м'яко кажучи, хлопець з характером, він навідріз відмовляється робити те, чого він не хоче, в тому числі, дотримуватися режиму, але, завдяки особливому підходу колективу Золоче, особливо вихователю пані Олені, зараз Олексій успішно відвідує садок вже другий рік, добре займається, став набагато більш самостійною і більш слухняним. Наша сім'я дуже задоволена, молодшого сина будемо віддавати тільки сюди.
Сім'я Косовець Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка.
Сім'я Косовець
Ми вже третій рік вчимося в школі «Золоче», старша дочка Аглая ходить до четвертого класу, а молодша - Амалія, в підготовчу групу дитячого садка. Діти із задоволенням ходять до цього навчального закладу. Вранці, звичайно, ніхто не хоче нікуди йти, але це тільки тому, що «подушка не відпускає». А якщо дітям добре, то і батькам це до душі. І вже не тільки зі слів дітей я бачу, як вони прекрасно розвиваються розумово і фізично. Bilingual система, звичайно, навантажує дітей вдвічі, але це дає свої позитивні результати. Старша дочка ходила в звичайний міський дитячий сад і перший клас загальноосвітньої середньої школи з поглибленим вивченням певних предметів, тому у мене є з чим порівнювати, як ставлення педагогів, вихователів до дітей, так і рівень знань, коли в групі / класі по 30-35 дітей і зараз, коли у дівчаток по 12 дітей відповідно. Крім того, це чудові умови навчання, такі як охорона із закритою територією і відеоспостереженням, що забезпечує постійний контроль. Це і нове сучасне обладнання класів, правильно збалансоване харчування для кожної дитини індивідуально, наявність різних гуртків поза шкільною програмою. Сам комплекс вдало розташований в мальовничому місці за межами Києва, з прекрасною природою і свіжим повітрям. І найголовніше - це висококваліфіковані педагоги, зокрема, це наш класний керівник пані Алла у Аглаї, і вихователь Людмила і нянечка Наталія у Амалії. Дівчатка їх, без перебільшення, обожнюють. А також діти дуже люблять і поважають наших англійських вчителів - це містер Дерен і містер Абрахам. Хочеться подякувати всім працівникам і педагогів школи «Золоче», а також його керівництву і побажати подальшого розвитку, розширення, натхнення і успіхів!
Сім'я Марченко Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага.
Сім'я Марченко
Ніколь вже тиждень ходить в ясла, їй дуже подобається і вона не плаче. Велика подяка вихователям і няні за добре та уважне ставлення. Діти весь час зайняті, кожному приділяється увага. Умови та харчування в садку прекрасні. Дякуємо!

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу