Ви є тут

Наталія Слезіна

Наталія Слезіна - досвідчений вчитель англійської мови. Вона активно синтезує різні методи, шукає нові можливості підвищити ефективність навчання. Адже вивчення іноземної мови - це справжнє мистецтво, де потрібні особлива атмосфера творчості та натхнення. Дуже важливо, що для цього зараз є велика кількість різноманітних ресурсів, які не тільки озброюють учнів практичними навичками спілкування іноземною мовою, а й всебічно розвивають дітей.

- Чому в наш час так важливо володіти іноземними мовами?

- У світі глобалізації, володіння іноземною мовою є однією з ключових компетентностей для будь-якої людини. Без знання іноземної мови ми почуватимемося ізольовано в сучасному світі, де панує англійська. Володіння іноземними мовами дає можливість вільного спілкування, особистісного росту, дозволяє отримати цікаву та престижну роботу, оскільки всі найбільш престижні професії потребують практичного володіння іноземною мовою.

- Як Ви ставитеся до слухання музики, перегляду фільмів, читання літератури мовою оригіналу при вивченні іноземної мови?

- На мою думку, це додаткові складові, які є корисними для відпрацювання матеріалу. Насолоджуйтеся пізнавальними іграми, книгами, журналами, відео, спілкуванням з друзями онлайн. Обирайте те, що Вам ближче до душі: блоги, форуми, чат-руми, листування… Розвивайте мовну здогадку та впевненість у своїх можливостях.

- Які заняття краще – індивідуальні чи групові?

- Це абсолютно різні форми роботи. Групова робота робить навчання більш цікавим, веселим та вмотивованим. Перевага індивідуальних занять - індивідуальний підхід до учня та робота над матеріалом, необхідним саме йому.

- Чи можна вивчити іноземну мову без домашніх завдань?

- Домашні завдання можуть бути різні. Це не тільки тренувальні вправи, а також створення цікавих проектів, різноманітні творчі роботи. Я впевнена, якщо учень систематично виконує домашнє завдання, результат опанування мови буде набагато кращим, ніж у того, хто ніколи не практикується після уроків.

- Яку ефективну методику Ви можете порадити?

- Існують різні мнемонічні методики, спрямовані на полегшення запам’ятовування іноземних слів. Ваш вибір залежить від того, який вид пам’яті у Вас розвинутий краще. Якщо Ви візуал, то Вам підходить метод стікерів, флеш-картки. Метод занурення просто творить дива!. Занурюйтеся в англійську. Практикуйтеся щодня. Чудово, якщо Ви маєте можливість перебувати в англомовному середовищі. Найкращий спосіб вивчати іноземну мову – через спілкування. Звичайно, курс англійської в англомовній країні – чудова ідея! Якщо Ви аудіал, то словесно-логічна методика – для Вас! Співайте та слухайте іноземні пісні, навчайтеся під музику. Це дуже покращує якість мовлення та настрій, а також стимулює кровообіг та тонус судин! Для кінестетиків дуже важлива максимально комфортна атмосфера на уроці, а рольові ігри, рухова активність, танці додадуть урокам смаку!

- Чи існують люди, які не здатні вивчити іноземну мову?

- Немає нездібних учнів, є немотивовані! Ви досягнете успіху, якщо будете йти до мети з радістю та задоволенням. Не бійтеся робити помилки. Поставте мету - покращити англійську та йдіть до неї!

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу