Ви є тут

Інна Роскошна

Інна Роскошна – це педагог з новим мисленням, оптиміст за переконаннями, яка бачить шкільне життя у всій його складності і різноманітності, розуміє характер дітей, відчуває їх ніжну душу.

- Яке Ваше творче кредо?

- Свою діяльність я підпорядковую головній меті – створення умов для розкриття індивідуального світу дитини, яка переступила поріг школи. Моє творче кредо звучить так: «Від творчого вчителя - до обдарованого учня».

- Яку систему Ви обрали для впровадження свого досвіду?

- Зміна цілей освіти зумовлює нові пріоритети: на перший план висувається людина, особистість, яка здатна до саморозвитку і самореалізації. Саме тому я обрала систему нестандартних уроків і працюю над проблемою «Організація процесу пізнання через
творчість учнів та через індивідуальний досвід виконання нестандартних завдань».

- Перший вчитель важливий в житті кожної людини. Мабуть, складно навчити дитину здобувати знання?

- Звичайно, розпочати завжди важко, треба створити такі умови під час уроку, щоб процес навчання був цікавим, захоплюючим, веселим. Тоді будь-які труднощі долаються непомітно, ніби граючись. Приступаючи до вивчення нового матеріалу, я систематично створюю пошукові ситуації, навчаю дітей висловлювати свою думку, поважати думку інших, і, головне, не боятися зробити помилку. Я веду дітей у світ знань, поступово привчаючи їх до абстрактних міркувань і практичних дій, вчу визначати співвідношення між розвитком наочного та інтуїтивного компонентів мислення.

- Як проходять Ваші уроки?

- Кожен урок – це маленький фільм. Я намагаюся створити атмосферу командної гри, де результат учасника – це бонус для команди і особистісний зріст кожного окремо. Це емоційно забарвлені навчальні ігри, де учні шукають ідеї до розв’язку тієї чи іншої проблемної ситуації. Це проекти, де кожен може проявити свою індивідуальність і навчити своїх однокласників чомусь новому. Це групова і парна робота, які привчають працювати в команді та бути відповідальним за якість виконаної роботи. І в результаті діти використовують невичерпні можливості людського розуму, набувають впевненості в своїх силах, вчаться поважати працю, що у них переростає в творчість.

- Який настрій панує на Ваших уроках?

- Настрій завжди піднесений і позитивний, і обов’язково щирі посмішки. Вчитель початкових класів – це актор. Треба зіграти свою роль так, щоб діти тобі повірили, довірились і пішли за тобою, перевершили тебе!!! І найвища оцінка для мене – коли мої учні обіймають міцно мене і говорять, що я – найкращий вчитель у Всесвіті)))

- Що Ви можете порекомендувати учасникам навчально-виховного процесу? Як найкраще підготувати учнів до демократичного і економічно-продуктивного життя в ХХІ столітті?

- Всі ми, вчителі, учні, батьки – єдиний організм, який повинен працювати злагоджено і чітко. Основним завданням для учнів є навчитись ефективно здобувати знання і критично мислити. Вони повинні бути здатними сприймати нову інформацію та ретельно і критично її досліджувати. Самостійно аналізувати інформацію і діяти, виходячи із міри її корисності. Школярі повинні бути здатні досліджувати нові ідеї, породжувати власні судження відносно їх достовірності, а також оцінювати і визначати загальну цінність цих ідей на основі власних потреб. Для батьків основною роботою буде підтримка своїх дітей, мудрі поради, повага до дитячої думки, прийняття своєї дитини, як унікальної особистості. Надихати її на творчий пошук, своїм прикладом демонструвати зацікавленість в досягненні дитиною певних результатів наполегливою працею. Дарувати дитині найцінніше – свій час, бути їй порадником, другом, наставником. Колегам – сяйва в душі, яке своїм світлом зігріває маленьких людей – наших учнів. Ваші щирі усмішки, добре серце, драйв, фантазія, майстерність стимулюють дітей бути кращими за всіх!!! Ваша мудрість і милосердя посіють в їх світлих голівках зерна людяності. І кожен день, який вони проживуть, буде наповнений
змістом. І Ваші учні впевнено будуть крокувати життям: творити, надихати, досягати своєї мети!!!

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу