Ви є тут

Новини та події

Так-так! Це фото з нашого, сповненого соковитих барв, спортивного квесту "Я-чемпіон!", який об'єднав усіх у єдиному та непереборному бажанні пригод! Роздивляйтеся й заряджайтеся позитивом: правда ж, усмішка з'являється сама собою?
Детальніше
Щасливі, енергійні і просто сонячні - ось які були наші учні в День Знань! Успішного навчального року, наші любі! Нехай вам світ усміхнеться!
Детальніше
Хочете стати більш сміливими, витривалими та відповідальними? Тоді вам до нас! Перша зміна табору Zoloche camp набирає обертів!  Ловіть світлини з першого дня, адже це щасливі миті та їх відблиски у таборі Zoloche camp!
Детальніше
Сьогодні учні 4 та 7 класів відвідали унікальне місце, де фантастика стає реальністю, а зоряне небо милує нас своєю красою і відкриває таємниці в будь-який час доби та за будь-якої погоди. 
Детальніше
Шахи - одна з найбільш розвиваючих і захоплюючих ігор світу. Досить давно світ визнав їх користь та ефективність у розширенні інтелекту. 
Детальніше
"Я мрію спекти кекс з усмішок та обіймів і розділити його з усіма", - казала одна з героїнь фільму "Круті дівчата".
Детальніше
"Подивіться! Уявіть! Пофантазуйте! Адже наші долоньки можуть перетворитися, в кого захочемо!" - ось так розпочалося заняття з малювання у першій молодшій групі дитячого садочка, де діти познайомилися з нетрадиційною технікою малювання долоньками (кляксографією).
Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу