Ви є тут

Новини та події

Вікторія Давиденко - талановитий учитель початкових класів. Вона  добра фея для своїх учнів,  вічний двигун та невтомний енерджайзер. А ще пані Вікторія - людина щирої душі та веселої вдачі.
Детальніше
Наталія Слезіна - досвідчений вчитель англійської мови. Вона активно синтезує різні методи, шукає нові можливості підвищити ефективність навчання. Адже вивчення іноземної мови - це справжнє мистецтво, де потрібні особлива атмосфера творчості та натхнення.
Детальніше
Інна Роскошна – це педагог з новим мисленням, оптиміст за переконаннями, яка бачить шкільне життя у всій його складності і різноманітності, розуміє характер дітей, відчуває їх ніжну душу. - Яке Ваше творче кредо?
Детальніше
Тамара Порадюк - вчитель української мови та літератури, зарубіжної літератури. Пані Тамара - чудовий фахівець та цікава особистість. У своїй роботі завжди застосовує дієві методи навчання, велику увагу приділяє індивідуальному підходу, емпатії та інтерактивним вправам.
Детальніше
Ірина Милокост – не тільки креативний викладач предметів науково-природничого циклу, а й талановитий науковець та турботливий класний керівник. Інновації та творчість – завжди там, де пані Ірина! - Які методики викладання Ви застосовуєте?
Детальніше
Tournament "Mini-Football Tournament 2018"
Детальніше
Так-так! Це фото з нашого, сповненого соковитих барв, спортивного квесту "Я-чемпіон!", який об'єднав усіх у єдиному та непереборному бажанні пригод! Роздивляйтеся й заряджайтеся позитивом: правда ж, усмішка з'являється сама собою?
Детальніше
Щасливі, енергійні і просто сонячні - ось які були наші учні в День Знань! Успішного навчального року, наші любі! Нехай вам світ усміхнеться!
Детальніше
Хочете стати більш сміливими, витривалими та відповідальними? Тоді вам до нас! Перша зміна табору Zoloche camp набирає обертів!  Ловіть світлини з першого дня, адже це щасливі миті та їх відблиски у таборі Zoloche camp!
Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу