Ви є тут

Літній мовний табір

Літній мовний табір
Літній мовний табір
Літній мовний табір
Літній мовний табір
Літній мовний табір
Літній мовний табір
Літній мовний табір
Вік дітей з 9 до 16
записатися зараз

We will call you back

Улюблені ігри та заняття вихованців Zoloche Language Camp

В таборі Zoloche Language Camp на дітей чекають : мотузковий парк, тролей, скеледром, байдарки, стрільба із лука та арбалета, будиночок на дереві. Мотузковий парк в таборі Zoloche Language Camp- це ціле висотне містечко для проходження захоплюючого маршруту на висоті від 1 до 6 метров. В парку Rangers є місце, яке запам’ятовується дітям надовго і дарує купу позитивних вражень. Тролей або тарзанка- це справжня пригода та відчуття суцільної радості і щастя для детей! Футбол в таборі Zoloche Language Camp - це не просто гра, а життєвий простір дитини, в якому панує особлива енергія. Боулдерінгова стінка або скеледром - це одне з найулюбленіших випробувань в таборі Zoloche Language Camp . Розвиває всі групи м’язів, координацію рухіва, вольові якості. Спробуйте активний відпочинок на байдарках, адже це найкращий спосіб урізноманітнити дозвілля дітей і гарно провести час. Мотузковий парк- це новий формат активного і екстримального відпочинку в Zoloche Language Camр. Мотузковий парк- це не тільки море адреналіну та позитиву, а й чудове тренування витривалості, спритності, вміння володіти своїм тілом та впевненості в своїх силах.

Детальніше

Що є в Adventure park

5-разове збалансоване харчуванняImage
Будинок на деревіImage
БасейнImage
Озеро для рибалкиImage
Спортивні майданчикиImage
Влайсний скай-парк з 8 етапівImage
Індійське тіпіImage

Червень.( I зміна- 04.06-15.06, II зміна-18.06- 29.06)

 Що може бути корисніше, ніж провести канікули в прекрасному таборі Zoloche Language Camp? Пропонуємо вашій увазі нову актуальну програму EDUCATIONAL PROGRAM - розроблену особливим чином, яка представляє собою симбіоз відпочинку, ненав'язливого навчання і драйву для кожної дитини - це комплекс освітніх, спортивних і розважальних заходів на кожен день! Програма табору спрямована в першу чергу, на вивчення англійської мови і участі дітей в різних активностях, які носять спортивний характер: скеледром, тролей, мотузковий парк, байдарки, стрільба з лука та арбалета, футбол, плавання в басейні під відкритим небом, квести в будиночку на дереві, школа виживання в природних умовах,  Програма SCOUT CLUB HOLІDAY складається з двох основних блоків-це стимулюючий курс FLYING і курс GREEN PLANET. Ваших дітей чекають туристичні походи і експедиції. Вони навчаться розпалювати багаття, готувати їжу в похідних умовах. І це все з піснями і танцями під гітару, жива музика і можливість чудово відпочити!   Перебування в англомовному середовищі протягом дня, щоденні заняття з носіями мови, гри, квести та змагання в колі справжніх друзів! Zoloche Language Camp - це можливість максимально зануритися в мовне середовище, не виїжджаючи за межі України. Поєднуйте літній відпочинок з вивченням англійської! Кожна дитина хоче запам’ятати літо в кольорових тонах. В цьому їм допомагають разноманітні майстер - класи. Хлопчики та дівчатка залюбки приймають участь в подібних заходах та беруть для себя багато корисного. Трохи фантазії, праці, й аркуш паперу в умілих руках перетворюється на справжнє диво. А що може бути ціннішим, ніж власноруч створене диво?

Майстер-класи

ImageCooking-club
ImageПоробки з природного матеріалу
ImageПаперові фантазії
ImageПікнік на природі

«Туристичні походи та екскурсії - це прекрасна школа життя»

Липень.(III зміна- 02.07- 13.07)

Що може бути корисніше, ніж провести канікули в прекрасному таборі Zoloche Language Camp? Пропонуємо вашій увазі нову актуальну програму EDUCATIONAL PROGRAM - розроблену особливим чином, яка представляє собою симбіоз відпочинку, ненав'язливого навчання і драйву для кожної дитини - це комплекс освітніх, спортивних і розважальних заходів на кожен день! Програма табору спрямована в першу чергу, на вивчення англійської мови і участі дітей в різних активностях, які носять спортивний характер: скеледром, тролей, мотузковий парк, байдарки, стрільба з лука та арбалета, футбол, плавання в басейні під відкритим небом, квести в будиночку на дереві, школа виживання в природних умовах, піші прогулянки та екскурсії, активні ігри та захоплюючі розваги. Навколосвітня подорож з носіями мови по культурам різних країн з культурною програмою ENTERTAINING GEOGRAFY CLUB «WOLD CONNECT». Кожен день нова країна і нова культура!  Коли на заняттях з английскої мови є справжні емоції, ігрова діяльність та позитивний баланс, тоді вони перетворюються на цікаве та захопливе дійство, під час якого  діти танцюють, стрибають, бігають, імітують тварин, рослин,  мандрують в зоопарк або чарівний сад. Поєднання інтелектуально- лінгвистичної  діяльності з інтенсивним розвитком рухово- кінестетичної сфери активізує позитивні емоції дітей, формує мотиваційний та  діяльнісний компоненти, сприяє збереженню та зміцненню  здоров’я дітей.                                                                                                             Zoloche Language Camp – завжди в ритмі найкращих почуттів!  У таборі Zoloche Language Camp вистачить часу на все: спортивні ігри та змагання, захоплюючі квести та конкурси талантів, танцювальну зарядку і захоплюючі майстер-класи. У таборі Zoloche Language Camp діти знаходяться в атмосфері дружби і довіри. Кожна дитина хоче запам’ятати літо в кольорових тонах. В цьому їм допомагають разноманітні майстер- класи. Натуральні матеріали, творчість і креатив, безтурботна атмосфера веселощів  та дитячих  посмішок- це  і є майстер- класи в Zoloche Language Camp. Майстер- класи в Золоче- це завжди свято. 

Майстер-класи

ImageCooking-club
ImageПоробки з природного матеріалу
ImageПаперові фантазії
ImageШкола виживання

«Відкрий світ! Цінуй момент! Вибирай корисне»

Серпень.(IV зміна- 06.08- 17.08)

Що може бути корисніше, ніж провести канікули в прекрасному таборі Zoloche Language Camp? Пропонуємо вашій увазі нову актуальну програму EDUCATIONAL PROGRAM - розроблену особливим чином, яка представляє собою симбіоз відпочинку, ненав'язливого навчання і драйву для кожної дитини - це комплекс освітніх, спортивних і розважальних заходів на кожен день! Програма табору спрямована в першу чергу, на вивчення англійської мови і участі дітей в різних активностях, які носять спортивний характер: скеледром, тролей, мотузковий парк, байдарки, стрільба з лука та арбалета, футбол, плавання в басейні під відкритим небом, квести в будиночку на дереві, школа виживання в природних умовах, піші прогулянки та екскурсії, активні ігри та захоплюючі розваги.  Ми живемо в дуже динамічний час ринкової економіки. Знання і розуміння економічних основ і законів виходить на перший план. Саме в нашому таборі дитина зможе пройти спеціальну програму «BISNESS TIME» - і все це з драйвом і розвагами. Чим раніше ми пояснимо дитині, що таке бізнес, гроші, товари, економічний вибір і як це працює, тим вище ймовірність, що вона буде розумно ставиться до власних досягнень. У таборі  Zoloche Language Camp діти  мають багато можливостей для поглиблення знань з  английскої  мови в  процесі творчих, рухливих, спортивних, ігрових заходів. Досвідчені викладачі перетворюють пізнавальний  процес в цікаві  інтерактивні ігри, квести, конкурси, творческие майстерні. Спілкування англійською мовою з досвідченими викладачами- носіями мови, веселі конкурси і творчі завдання- найкращі умови для покращення своїх знань.   Кожна дитина хоче запам’ятати літо в кольорових тонах. Безтурботна атмосфера веселощів  та дитячих  посмішок- це  і є наші майстер- класи.    Ви вмієте майструвати птаха з набору LEGO? А вихованці табору на заняттях з робототехніки за допомогою LEGO самостійно сконструювали іграшку-робота і запрограмували її на виконання певних дій. Інформативно, ефективно, цікаво!

Майстер-класи

ImageCooking-club
ImageПоробки з природного матеріалу
ImageПаперові фантазії
ImageLego We Do

«Літо. Сонце. Дружба. Драйв. Активна програма. Бізнес тайм»

Як це було в 2017

Записатись в табір

Карта нашого табору

Карта

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу