Ви є тут

Центр розвитку

Досвідчений викладач, обдаровані учні, якісні результати - ось основні принципи роботи Vocal Studio в Міжнародній школі Золоче. Оволодіння своїм голосом багато в чому керує вашим життям. Особливості вашого голосу визначають ставлення оточуючих вас людей. Займаючись вокальними уроками, ви збагачуєте свій тембр голосу, підвищуєте його привабливість, міць, діапазон, виразність і музичність. Отже, спробуйте відкрити нові грані ваших можливостей разом з нами!
Детальніше
Джиу-джитсу - це бойове мистецтво, система самозахисту, міжнародне спортивне єдиноборство, цікаве хобі і нове коло спілкування, основним завданням якого є розвиток особистості, щоб перемагати сильного противника і виходити зі складних ситуацій. Джиу-джитсу допоможе вашій дитині стати більш впевненим у собі, а такий тренер, як Настаченко Анастасія - це гарантія досягнень і самореалізації вашої дитини. Тому, чекаємо вас у вівторок і четвер з 16-00 до 17-00
Детальніше
Добра посмішка осяє обличчя кожного, хто почує ці слова, потеплішає на серце, повіє романтикою ... З театром в усі часи асоціювалися добро, шляхетність і краса. Театр виховує дитину, а шкільний театр-це унікальна можливість розвинути кращі людські якості і дати дорогу невичерпній дитячій фантазії.Головне, що діти через гру на сцені вчаться бачити прекрасне в мистецтві і в житті, відчувати радість від спілкування один з одним. Чому, спостерігаючи за акторами на сцені, ми захоплюємося ними, а часом і закохуємося в них? Що знають вони, і чого не знаємо ми? На ці та інші питання відповіді дадуть учасники театральної студії. Запрошуємо і Вас приєднатися до них!
Детальніше
Діти вчаться працювати в команді і знаходити спільні рішення. Їх відкриття є великими перемогами, а отриманий досвід - просто безцінний. WeDо сприяє різнобічному розвитку дітей через конструювання і аналіз принципів роботи механізмів. Заняття з LegoEducation - для тих, у кому живе дух юного винахідника!  
Детальніше
Мрієш навчитися танцювати? Хочеш мати струнке підтягнуте тіло? Бути гнучким і відчувати музику? Тоді тобі до нас! Хіп-хоп - це: - прекрасні фізичні тренування; - впевненість в своїх силах; - нові навички, які можуть стати професійним захопленням.
Детальніше
Робота радіожурналістів допомагає їм говорити швидко і чітко, формулювати думки, і говорити так, щоб інші слухали, розкривати можливості свого голосу, формує вміння імпровізувати і здатність заряджати оточуючих позитивом. Найсвіжіші новини школи Золоче, захоплюючі репортажі, інтерв'ю з учнями і педагогами школи - все це і багато іншого можна почути на хвилі радіостанції «Золоче FM». Радіожурналісти вдячні всім за довіру і щасливі дарувати справжні почуття. Студія журналістики - завжди в ритмі найбільш позитивних емоцій!  
Детальніше
Школа «Золоче» готова поділитися секретами про те, як закохати дітей у шахи з першого заняття. Наші діти мають дуже хороші від природи здібності, а цей інтелектуальний спорт допомагає їм розвивати логіку, увагу, стратегічне мислення, вміння знаходити нестандартні рішення, чітке формування мети, виховує бойовий дух, лідерські якості.
Детальніше
Арт-студія - це сузір’я талановитих дітей, які мають нестримне бажання зробити цей світ набагато яскравіше! Арт-студія доводить, що мистецтво є в будь-якому віці, в будь-якому настрої, в будь-якій кількості, але тільки в приємній компанії! Відкривайте свій внутрішній світ разом з арт-студією!
Детальніше
Навчально-тренувальний процес складається з фізичних та психічних навантажень під час тренувань і європейської методики побудови гри. Можливо, Ваша дитина - теж потенційний лідер, і йому необхідно допомогти реалізувати спортивний азарт? У цьому йому допоможе футбольна академія «Золоче». Запрошуємо!
Детальніше
Зміст роботи психологічної служби: 1. Психологічна освіта - залучення педагогів і батьків до психологічних знань. 2. Психопрофілактика - психолог проводить постійну роботу щодо попередження можливого неблагополуччя в психічному і особистісному розвитку.
Детальніше
Логопедична робота-складний динамічний процес, який передбачає комплексну роботу в певних напрямках:
Детальніше

Розробка та підтримка 

top

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу