о школе

Міжнародна Школа - Zoloche International School

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge, нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування, життєвих компетентностей а також забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

дивитися відео Детальніше

Додаткові заняття

Ми віримо, що сучасна школа - це не тільки академічну освіту, а й всебічний розвиток особистості. Тому в школі «Золоче» ми надаємо широкий спектр додаткових занять для розвитку наших учнів: Футбольна Академія, Шаховий клуб, English Drama, Журналістика, Lego.

Детальніше

Дитячий садок

Це унікальний навчальний комплекс, до складу якого дошкільну освіту та школу I і II ступені. Програма «Zoloche International School» увібрала в себе найкращі традиції освітніх систем України та Великобританії.

Детальніше

Переваги навчання в Zoloche school

Білінгвальна система навчання
нові освітні технології
індивідуалізація навчально-виховного процесу
розташування в екологічно чистому районі
контроль медичного персоналу

Літні канікули в Zoloche school

11.10 до 31.10

Zoloche Rangers Camp - це літній табір для дітей у віці від 9 до 16 років. Декорований в стилі Wild West, з власним басейном і 5-разовим харчуванням, Zoloche Rangers Camp пропонує найширший спектр цікавих заходів: спортивні змагання, байдарки, мотузковий Adventure Park, майстер-класи, різні екскурсії і захоплюючі квести.

Детальніше
15.09 до 30.09

Щоліта - Школа «Золоче» радо приймає 4 зміни юних любителів англійської мови. Діти віком від 6 до 11 років активно вивчають мову з носіями, виходячи за рамки шкільного уроку: граючи в спортивні ігри, плаваючи в басейні, беручи участь в цікавих квестах, на екскурсіях, а також під час запальних ігор. Табір працює з 9.00 до 18.00 протягом усього літа.

Детальніше

Останні новини та події

07.09.18
Так-так! Це фото з нашого, сповненого соковитих барв, спортивного квесту "Я-чемпіон!", який об'єднав усіх у єдиному та непереборному бажанні пригод! Роздивляйтеся й заряджайтеся позитивом: правда ж, усмішка з'являється сама собою?
Детальніше
06.09.18
Щасливі, енергійні і просто сонячні - ось які були наші учні в День Знань! Успішного навчального року, наші любі! Нехай вам світ усміхнеться! Зичимо великого бажання знати й розуміти, бути сміливими й впевненими в кожному кроці на шляху до мрії та насолоджуватися щасливими моментами шкільного життя...
Детальніше
06.06.18
Хочете стати більш сміливими, витривалими та відповідальними? Тоді вам до нас! Перша зміна табору Zoloche camp набирає обертів!  Ловіть світлини з першого дня, адже це щасливі миті та їх відблиски у таборі Zoloche camp!
Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу