Ви є тут

Дитячий садок

Дитячий садок «Золоче» забезпечує повну дошкільну освіту та підготовку до  школи за білінгвальною програмою. Ми розвиваємо емоційну, мовну і моторну сфери, інтелект, сенсорні здібності дитини. З 4-х років наші вихованці одну половину дня проводять з українськими педагогами, а іншу - з учителем-носієм англійської мови.

Наші переваги

Icon
Повна дошкільна освіту високого рівня
Icon
Англійська мова з 4 років за Міжнародною програмою Cambridge Primary
Icon
Збалансований режим дня
Icon
Розташування в екологічно чистому районі
Icon
Комфортабельний трансфер
Icon
Контроль медичного персоналу
Icon
Цілодобова охорона і відеоспостереження

Що у нас є?

Відгуки батьків

Переглянути все
Мама Іллі Рассказова Золоче – це таки дійсно елітна приватна школа під Києвом.
Мама Іллі Рассказова
Золоче – це таки дійсно елітна приватна школа під Києвом. Все, починаючи від території, будівлі, класів, меблів - тут зроблено з урахуванням потреб сучасних дітей і для забезпечення комфортного і цікавого навчання. Програма дуже сильна. Ілля вчиться тільки в третьому класі але, мені здається, що говорить англійською мовою значно краще, ніж я, хоча свого часу закінчила київський факультет іноземних мов. Є з чим порівняти методику викладання - звичайно ніщо не замінить мовне занурення і спілкування з носієм мови. Містер Девід - вчитель від Бога і просто - світла і позитивна людина, якого обожнюють всі діти в класі. Завдяки приватній школі Золоче Іллюша вже зараз будує досить серйозні і амбітні плани на майбутнє. Я спокійна за свого сина, оскільки змогла забезпечити йому сильну освітню базу і можливість навчатися у чудових викладачів. Дякую за впевненість у майбутньому моєї дитини!
Сім'я Ярошенко Головне, що хотілося б відзначити - тут люблять дітей! Вчителі - реальні фанати своєї справи, сучасні, веселі, енергійні і дуже живі.
Сім'я Ярошенко
Головне, що хотілося б відзначити - тут люблять дітей! Вчителі - реальні фанати своєї справи, сучасні, веселі, енергійні і дуже живі. Діти весь час знаходяться в цікавому процесі вивчення нових і цікавих предметів. При цьому дочка Саша ніколи не скаржилася на втому і, тим більше, нудьгу. Їй дуже цікаво. Ми вже закінчуємо нашу англійську школу в цьому році. Думаємо про переїзд до Європи. Для нас важливим показником рівня знань було те, що, відпочиваючи цього літа в Данії, 10 річна Саша часто виступала для нас з чоловіком в ролі перекладача, хоч ми знаємо англійську на досить хорошому рівні. Вважаємо, що без іноземної мови в сучасному світі - нікуди. Спасибі містеру Гордону за приголомшливі знання. Всьому колективу міжнародної школи Золоче бажаємо процвітання і таких же вдячних батьків, і учнів, як ми!
Батьки Мілани та Артура Меньшикових У нас двоє дітей - дочка Мілашка вчиться в третьому класі, а синочок Артур - із задоволенням відвідує дитячий садочок. Англійська школа біля Києва - для нас це найкращий з можливих варіантів за всіма
Батьки Мілани та Артура Меньшикових
У нас двоє дітей - дочка Мілашка вчиться в третьому класі, а синочок Артур - із задоволенням відвідує дитячий садочок. Англійська школа біля Києва - для нас це найкращий з можливих варіантів за всіма показниками. Дітлахи у нас – супер-активні, дуже допитливі і непосидючі. Надважливо, що школа знаходиться за межами міста, далеко від жвавих трас і міського смогу. Малюки багато часу проводять на свіжому повітрі, але при цьому немає страху за їх безпеку, оскільки територія надійно охороняється. І приватний дитячий садок, і приватна школа, звичайно ж – разюче відрізняються від державних. Ми з подивом слухаємо розповіді наших друзів про обстановку та методики викладання у звичайних школах і щоразу переконуємося, що зробили правильний вибір на користь елітної заміської школи. Рівень знань і ставлення викладачів до роботи, їх любов до діток – з надлишком компенсує наші витрати на навчання. Артур фанатіє від містера Ейбрахама і прекрасно співає пісеньки англійською. Мілана з цікавістю дивиться американські мультфільми мовою оригіналу. Спостерігати за щасливим дитинством своїх дітей – безцінне задоволення!
Сім'я Кравцових Синочок навчається у другому класі білінгвальної школи Золоче. Перший клас ми відходили в державну школу за місцем проживання, а після переїзду за місто – відкрили для себе улюблену нову школу!
Сім'я Кравцових
Синочок навчається у другому класі білінгвальної школи Золоче. Перший клас ми відходили в державну школу за місцем проживання, а після переїзду за місто – відкрили для себе улюблену нову школу! Приватна школа має, на наш погляд, ряд істотних переваг. Класи – всьогопо 12 дітей і вчителі приділяють кожному максимум уваги та дають прекрасні знання. У класі навчаються діти з дуже хороших сімей. У Матвійка - багато друзів. Він в захваті від шкільних предметів і вчителів. Містер Мет – викладачз Америки – чарівний та веселий чоловік, який зумів здружити учнів і прищепити любов до своїх предметів.

Розробка та підтримка 

top

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу