Zoloche International School

Міжнародна білінгвальна школа

Заявка на навчання

Про нас

img-4

Міжнародна Школа «Zoloche International School» –перлина української системи освіти, яка затишно розташована в мальовничому куточку котеджного містечка «Золоче».

Детально
img-4

ДИТЯЧИЙ САДОК

У Міжнародному дитячому садку Золоче; успішно працюють 3 групи:
середня, старша і підготовча - для дітей від 3 до 6 років. У нашому дитячому садку панує атмосфера домашнього затишку, любові та турботи про малюків.

Детально

ШКОЛА

Міжнародна школа Золоче пропонує унікальну білінгвальні програму, яка забезпечує гармонійне поєднання предметів міжнародної програми Cambridge Primary and Secondary і Державного стандарту освіти.

Детально

Наші переваги

Можливість навчання двома мовами

Білінгвальні система навчання гармонійно поєднує дві освітні програми:Міжнародну програму Cambridge Primary & Secondary, а також Державний стандарт базової середньої освіти України.

Галерея

Новини

Гелловін

Цього року Гелловін в Zoloche International School видався напрочуд яскравим та веселим! Діти та дорослі мали крутезну нагоду перетворитися на казкових чудернацьких створінь та повеселитися, ставши частиною світової спільноти. Герої улюблених казок і фільмів: бетмени, супермени, принцеси, джокери… Дефіле карнавальних костюмів, захоплюючий кіноперегляд, драйвове диско, феєричні конкурси та майстер-класи… Отже, ловіть наш фотозвіт та насололжуйтесь!

Читати далі

Дошкільна освіта

В рамках міжнародної приватної школи «Золоче» створені всі умови для повноцінного розвитку в дошкільний період.

Читати далі

Білінгвальна міжнародна школа Золоче

«Золоче» — перша білінгвальна школа в Україні, яка об'єднує традиції українського та міжнародного навчання з академічним зануренням у мовне середовище.

Читати далі

Autumn Family Festival 2019

Дорогі учні, вихованці дитячого садочка, батьки та вчителі! Раді повідомити, що вже маємо прекрасний фотозвіт з Autumn Family Festival ! Світлини просто неперевершені, на них відображено всі миттєвості теплого і щирого родинного свята!) Щиро дякуємо всім за те, що розділили радість святкування разом з нами!)))

Читати далі
Дивитись все

Процес надходження

Ознайомлення зі школою

Дізнайтеся більше про нашу школу, ознайомившись з інформацією на сайті або в презентації.

Запис на зустріч

Співбесіда

Після зустрічі Ви отримаєте запрошення на співбесіду для вступу Вашої дитини в нашу школу.

Підтвердження навчання

Після співбесіди для бронювання місця Вам необхідно протягом доби підтвердити намір навчати дитину в нашій школі.