Оргкомітет національного бізнес-рейтингу в Україні високо оцінив результати роботи Міжнародної школи Золоче у сфері Надання послуг та відзначів заклад сертифікатом "Лідер року - 2017" та Почесною медаллю

о школе

Міжнародна Школа - Zoloche International School

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge. Нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування життєвих компетентностей та забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

дивитися відео Детальніше

Пансіон

Міжнародна школа  “Zoloche International School” - єдиний в Україні заклад освіти, що реалізує традиції найкращих шкіл-пансіонів Великобританії.

Це школа в якій діти можуть не тільки отримати білінгвальну освіту за міжнародною програмою Cambridge Primary & Secondary та державним стандартом базової середньої освіти України, а також мешкати у комфортабельних котеджах, які розташовані у містечку VIP класу “Zoloche”.

Школа-пансіон працює у форматі повного пансіону ( навчання та проживання триместрами) та напів-пансіону (навчання та проживання з понеділка по п’ятницю)

Перебування в англомовному середовищі 24 години на добу 7 днів на тиждень.

 

Детальніше

Дитячий садок

Це унікальний навчальний комплекс, до складу якого входить дошкільна освіта та школа I - II ступенів. Програма «Zoloche International School» увібрала в себе найкращі традиції освітніх систем України та Великобританії.

Детальніше

Наші переваги

Icon
Білінгвальна освіта
Icon
Британська і українська програми
Icon
Індивідуалізація навчально-виховного процесу
Icon
Сучасна матеріально-технічна база
Icon
Комфортабельний трансфер
Icon
Контроль медичного персоналу
Icon
Цілодобова охорона і відеоспостереження
Icon
Проживання в екологічно чистому котеджному містечку VIP-класу

Переваги навчання в Zoloche school

Білінгвальна система навчання
нові освітні технології
індивідуалізація навчально-виховного процесу
розташування в екологічно чистому районі
контроль медичного персоналу

Літні канікули в Zoloche school

15.06 до 30.08

Zoloche Rangers Camp - це літній табір для дітей віком від 9 до 16 років. Декорований в стилі Wild West з басейном та 5-разовим харчуванням. Zoloche Rangers Camp пропонує широкий спектр цікавих заходів: спортивні змагання, сплав на байдарках,  захоплюючі квести, різноманітні екскурсії, майстер-класи, а також має власний мотузковий Adventure Park.

Детальніше
03.06 до 23.08

Щоліта "Zoloche International School" радо приймає юних любителів англійської мови. Діти віком від 6 до 12 років активно вивчають мову, виходячи за рамки шкільного уроку: граючи в спортивні ігри, плаваючи в басейні, беручи участь в цікавих квестах, екскурсіях, а також під час запальних ігор. Табір працює з 9.00 до 18.00 протягом усього літа.

Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу