о школе

Міжнародна Школа - Zoloche International School

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge, нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування, життєвих компетентностей а також забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

дивитися відео Детальніше

Додаткові заняття

Ми віримо, що сучасна школа - це не тільки академічну освіту, а й всебічний розвиток особистості. Тому в школі «Золоче» ми надаємо широкий спектр додаткових занять для розвитку наших учнів: Футбольна Академія, Шаховий клуб, English Drama, Журналістика, Lego.

Детальніше

Дитячий садок

Це унікальний навчальний комплекс, до складу якого дошкільну освіту та школу I і II ступені. Програма «Zoloche International School» увібрала в себе найкращі традиції освітніх систем України та Великобританії.

Детальніше

Переваги навчання в Zoloche school

Білінгвальна система навчання
нові освітні технології
індивідуалізація навчально-виховного процесу
розташування в екологічно чистому районі
контроль медичного персоналу

Літні канікули в Zoloche school

11.10 до 31.10

Zoloche Rangers Camp - це літній табір для дітей у віці від 9 до 16 років. Декорований в стилі Wild West, з власним басейном і 5-разовим харчуванням, Zoloche Rangers Camp пропонує найширший спектр цікавих заходів: спортивні змагання, байдарки, мотузковий Adventure Park, майстер-класи, різні екскурсії і захоплюючі квести.

Детальніше
15.09 до 30.09

Щоліта - Школа «Золоче» радо приймає 4 зміни юних любителів англійської мови. Діти віком від 6 до 11 років активно вивчають мову з носіями, виходячи за рамки шкільного уроку: граючи в спортивні ігри, плаваючи в басейні, беручи участь в цікавих квестах, на екскурсіях, а також під час запальних ігор. Табір працює з 9.00 до 18.00 протягом усього літа.

Детальніше

Останні новини та події

06.06.18
Хочете стати більш сміливими, витривалими та відповідальними? Тоді вам до нас! Перша зміна табору Zoloche camp набирає обертів!  Ловіть світлини з першого дня, адже це щасливі миті та їх відблиски у таборі Zoloche camp!
Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу