Оргкомітет національного бізнес-рейтингу в Україні високо оцінив результати роботи Міжнародної школи Золоче у сфері Надання послуг та відзначів заклад сертифікатом "Лідер року - 2017" та Почесною медаллю

о школе

Міжнародна Школа - Zoloche International School

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge, нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування, життєвих компетентностей а також забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

дивитися відео Детальніше

Пансіон

Міжнародна школа  “Zoloche International School” - єдиний в Україні заклад освіти, що реалізує традиції найкращих шкіл-пансіонів Великобританії.

Це школа в якій діти можуть не тільки отримати білінгвальну освіту за міжнародною програмою Cambridge Primary & Secondary та державним стандартом базової середньої освіти України, а також мешкати у комфортабельних котеджах, які розташовані у містечку VIP класу “Zoloche”.

Школа-пансіон працює у форматі повного пансіону ( навчання та проживання триместрами) та напів-пансіону (навчання та проживання з понеділка по п’ятницю)

Перебування у англомовному середовищі 24 години на добу 7 днів на тиждень.

 

Детальніше

Дитячий садок

Це унікальний навчальний комплекс, до складу якого дошкільну освіту та школу I і II ступені. Програма «Zoloche International School» увібрала в себе найкращі традиції освітніх систем України та Великобританії.

Детальніше

Наши преимущества

Icon
Билингвальное образование
Icon
Британская и украинская программы
Icon
Индивидуализация учебно- воспитательного процесса
Icon
Современная материально- техническая база
Icon
Комфортабельный трансфер
Icon
Контроль медицинского персонала
Icon
Круглосуточная охрана и видеонаблюдение
Icon
Экологически чистый котеджный городок VIP-класса

Переваги навчання в Zoloche school

Білінгвальна система навчання
нові освітні технології
індивідуалізація навчально-виховного процесу
розташування в екологічно чистому районі
контроль медичного персоналу

Літні канікули в Zoloche school

11.10 до 31.10

Zoloche Rangers Camp - це літній табір для дітей у віці від 9 до 16 років. Декорований в стилі Wild West, з власним басейном і 5-разовим харчуванням, Zoloche Rangers Camp пропонує найширший спектр цікавих заходів: спортивні змагання, байдарки, мотузковий Adventure Park, майстер-класи, різні екскурсії і захоплюючі квести.

Детальніше
15.09 до 30.09

Щоліта - Школа «Золоче» радо приймає 4 зміни юних любителів англійської мови. Діти віком від 6 до 11 років активно вивчають мову з носіями, виходячи за рамки шкільного уроку: граючи в спортивні ігри, плаваючи в басейні, беручи участь в цікавих квестах, на екскурсіях, а також під час запальних ігор. Табір працює з 9.00 до 18.00 протягом усього літа.

Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу