о школе

Міжнародна Школа - Zoloche International School

Міжнародна школа «Золоче» - це гармонійне поєднання Державного стандарту базової загальної середньої освіти України та Міжнародної програми Cambridge, нові освітні технології, виконання високих академічних стандартів, формування, життєвих компетентностей а також забезпечення всебічного розвитку успішної особистості.

дивитися відео Детальніше

Додаткові заняття

Ми віримо, що сучасна школа - це не тільки академічну освіту, а й всебічний розвиток особистості. Тому в школі «Золоче» ми надаємо широкий спектр додаткових занять для розвитку наших учнів: Футбольна Академія, Шаховий клуб, English Drama, Журналістика, Lego.

Детальніше

Дитячий садок

Це унікальний навчальний комплекс, до складу якого дошкільну освіту та школу I і II ступені. Програма «Zoloche International School» увібрала в себе найкращі традиції освітніх систем України та Великобританії.

Детальніше

Переваги навчання в Zoloche school

Білінгвальна система навчання
нові освітні технології
індивідуалізація навчально-виховного процесу
розташування в екологічно чистому районі
контроль медичного персоналу

Літні канікули в Zoloche school

11.10 до 31.10

Zoloche Rangers Camp - це літній табір для дітей у віці від 9 до 16 років. Декорований в стилі Wild West, з власним басейном і 5-разовим харчуванням, Zoloche Rangers Camp пропонує найширший спектр цікавих заходів: спортивні змагання, байдарки, мотузковий Adventure Park, майстер-класи, різні екскурсії і захоплюючі квести.

Детальніше
15.09 до 30.09

Щоліта - Школа «Золоче» радо приймає 4 зміни юних любителів англійської мови. Діти віком від 6 до 11 років активно вивчають мову з носіями, виходячи за рамки шкільного уроку: граючи в спортивні ігри, плаваючи в басейні, беручи участь в цікавих квестах, на екскурсіях, а також під час запальних ігор. Табір працює з 9.00 до 18.00 протягом усього літа.

Детальніше

Останні новини та події

13.12.18
Вікторія Давиденко - талановитий учитель початкових класів. Вона  добра фея для своїх учнів,  вічний двигун та невтомний енерджайзер. А ще пані Вікторія - людина щирої душі та веселої вдачі. - Яким же  чином  закласти  міцні, якісні й надійні  освітні  ...
Детальніше
11.12.18
Наталія Слезіна - досвідчений вчитель англійської мови. Вона активно синтезує різні методи, шукає нові можливості підвищити ефективність навчання. Адже вивчення іноземної мови - це справжнє мистецтво, де потрібні особлива атмосфера творчості та натхнення. Дуже важливо, що для цього зараз є велика...
Детальніше
11.12.18
Інна Роскошна – це педагог з новим мисленням, оптиміст за переконаннями, яка бачить шкільне життя у всій його складності і різноманітності, розуміє характер дітей, відчуває їх ніжну душу. - Яке Ваше творче кредо? - Свою діяльність я підпорядковую головній меті – створення умов для розкриття...
Детальніше

Розробка та підтримка 

Ми Вам зателефонуємо

Записатись в школу