«Золоче» — школа з білінгвальною системою викладання, де навчання дозволяє зануритися в мовне середовище, освоїти англійську безпосередньо з носієм-педагогом, вивчаючи предмети іноземною мовою. Частина навчального дня відводиться на вивчення програми Cambridge International, яка гармонійно поєднується з українською освітньою програмою.

Приватна школа «Zoloche International School» розташована в мальовничому котеджному містечку класу люкс «Золоче», в найчистішій екологічній зоні. У школі забезпечується цілодобова охорона і відеоспостереження. Для учнів організовується комфортабельний трансфер і збалансоване харчування.

Якщо ви розглядаєте престижні школи Києва, «Золоче» стане найкращим вибором для вашої дитини. Нашу роботу й академічні досягнення високо оцінили сотні батьків, а Оргкомітет національного бізнес-рейтингу в Україні присвоїв Міжнародній школі «Золоче» сертифікат «Лідер року 2017» і нагородив Почесною медаллю.

billing-obr

Білінгвальне навчання

Щоденне занурення в англомовне середовище працює набагато ефективніше, ніж традиційне вивчення іноземних мов у школі. Білінгвальна система в школі «Золоче» об'єднує дві програми: стандартну державну і міжнародну програму Cambridge Primary&Secondary.
Такий симбіоз досягається завдяки комбінованому підходу, який дозволяє вивчати предмети як за українською державною програмою, так і за міжнародною Кембриджською системою освіти.

Детально

Програма Cambridge Primary & Secondary

Девіз програми Сambridge International: «Ми готуємо школярів до життя, допомагаючи їм розвинути усвідомлену допитливість і стійкий інтерес до навчання».

На сьогодні близько 1 мільйона учнів з 10 000 шкіл у більш ніж 160 країнах навчаються за програмою Cambridge Primary&Secondary.

Програма Сambridge International є міжнародним стандартом і дійсно глобальним підходом. Будучи найбільшою й однією з найстаріших екзаменаційних комісій у світі, вона дає можливість учням, чия рідна мова не є англійською, грамотно і впевнено нею думати та говорити. Саме тому програми Кембриджа визнані в усьому світі як найкраща підготовка студентів до їх вищої освіти, кар’єри та майбутнього життя.

Методики Кембриджських програм спрямовані на підвищення проактивності, мотивації учнів, розвиток критичного мислення. Можливість навчатися за методиками Кембриджських програм і одночасно за українськими методиками дозволяє дітям мислити набагато ширше, глибше, бути космополітом — людиною світу. Всі підручники та додаткові ресурси Cambridge Primary&Secondary адаптовані під найпопулярніші та найновітніші стандарти у світовій освіті.

Державна середня освіта

Школа «Золоче» здійснює початкову та базову середню освіту за програмою державного стандарту, що підтверджено Ліцензією від Департаменту освіти і науки Київської ОДА (№ 240 від 09.06.2016).

У нас зібрані кращі професіонали з великим педагогічним стажем, які володіють не тільки загальноприйнятими, але й найбільш інноваційними методиками викладання. В нашій команді працюють тренери і методисти НУШ та «Інтелект України». Наші педагоги постійно вдосконалюють свій професіоналізм, відвідуючи кращі тренінги, конференції, майстер-класи. Це дозволяє досягти високих стандартів шкільної освіти.

Програма «Інтелект України»

Проект «Інтелект України» був створений у 2006 році харківськими вченими, які добре знають особливості розвитку і формування дитячої психіки. Програма розроблялася таким чином, щоби з огляду на вікові особливості учнів не тільки зберегти, а й збільшити інтерес до навчання. «Інтелект України» відповідає державним стандартам і діє в багатьох областях України.

Кожен урок прорахований до секунд. Інноваційні навчальні технології, інтегровані предмети, більше ніж 10 завдань на кожному уроці та по дві фізкультхвилинки. За розкладом у дітей є незвичайні уроки: «Вчимося разом», «Еврика». Кожні 4-5 хвилин в учнів змінюється вид діяльності. Школярі на уроках переглядають відеосюжети, мультфільми, танцюють, співають пісні.

Для дітей, які приходять у шість років до школи, дуже важливо постійно міняти свою діяльність. Їм цікаво вчитися у грі. В цьому проекті інтегруються навчальні дисципліни. На кожен урок є план-конспект, навчально-методичне забезпечення. Для школярів і для вчителя існують спеціальні зошити. Уже в першому класі діти починають опановувати поняття з географії, історії України, природознавства. У проекті багато завдань на розвиток логіки, критичного мислення, довільної пам’яті, просторового сприйняття. Завдяки проекту “Інтелект України” у дітей є можливість розвиватися більш ефективно і цікаво.

Інтерактивне навчання

Активні методи навчання — це сучасний і ефективний підхід до отримання знань. Інтерактив передбачає участь і залучення учня до процесу. Для цього використовується не тільки стандартна лекційна подача матеріалу, але й наочне приладдя, планшети, проектори, тренажери. Під час уроку активно практикуються ділові ігри, інсценівки, колективні дискусії.

Інтерактивне навчання дозволяє глибше засвоїти матеріал, розвинути творчі здібності та стимулювати тягу до пізнання.

Освітня методика «ТРВЗ»

Теорія розв’язання винахідницьких задач використовується для розвитку кмітливості та гнучкості мислення. В її основі — прийоми, використовувані винахідниками, а також нестандартні алгоритми, що застосовуються в навчанні більш як 40 років.

ТРВЗ-педагогіка сприяє розвитку фантазії, пластичності розуму, здатності вирішувати непрості завдання ефективними та витонченими методами. Це вчить дітей знаходити незвичайні рішення для повсякденних завдань і мислити ширше, відсіваючи зайве.

Запишіться на співбесіду і отримаєте консультацію за програмою навчання

записатися

Освітні методики

Білінгвальна освіта

Згідно з останніми дослідженнями вчених, білінгвальне освіта є кращою моделлю освіти ХХI століття, яке сприяє формуванню ефективної міжкультурної комунікації у дітей шкільного віку. Принципи білінгвального - основа освітньої системи Zoloche International School.

Детально

Програма «Інтелект України»

"Інтелект України", як самостійна програма, була створена в 2006 році. Основи викладання – точність часу навчання, активність, різноманітність. Тому на уроках діти дивляться відеоматеріали, періодично проводять фізкультхвилинки, вивчають гуманітарні та математичні науки, творчо розвиваються.

Детально

Програма «ТРВЗ»

ТВВЗ – теорія вирішення винахідницьких задач. Програма спрямована на розвиток творчого мислення в будь-якому напрямку. Це дозволяє дітям з легкістю йти по життю і швидко адаптуватися до будь-яких умов.

Детально
Дивитись все

Розклад

timetable-1

Початкова школа

09:00 - 09:30 Ранкова зустріч, сніданок
09:30 - 12:30 Обов'язкові уроки
12:30 - 13:00 Обід
14:00 - 15:00 Розвиваючі заняття
15:00 - 18:00 Полудень, факультативи та студії
18:00 - 19:00 Вільний час
timetable-1

Середня школа

09:00 - 09:30 Ранкова зустріч, сніданок
09:30 - 12:30 Обов'язкові уроки
12:30 - 13:00 Обід
14:00 - 15:00 Розвиваючі заняття
15:00 - 18:00 Полудень, факультативи та студії
18:00 - 19:00 Вільний час
Розклад може змінюватися

Вартість навчання

«Zoloche International School» — приватна школа, що передбачає фіксовану вартість навчання. Платежі складаються зі щорічного внеску і щомісячних відрахувань, сума яких варіюється в залежності від класу і додаткових умов (трансфер, гуртки).
Дізнатися точні ціни на навчання для початкових і середніх класів ви можете на спеціальній сторінці «Вартість навчання». Всю потрібну додаткову інформацію ви можете отримати під час особистого візиту або за номерами, вказаними на сайті.

Детально

1–4 клас

1300$–1500$ /місяць

5–6 клас

1650$ /місяць *Оплата в гривні за курсом Національного банку України на день оплати

Переваги навчання в школі «Золоче»

Завдання наших викладачів — адаптувати дитину до потреб сучасного світу. Дати їй не тільки знання, але також навички та вміння, розвинути гнучкість розуму і нестандартний підхід до вирішення завдань, що особливо цінується у великому бізнесі.

  • Українська та англійська програми навчання Cambridge Primary & Secondary;
  • Індивідуальний підхід до кожного учня;
  • Повноцінне харчування протягом дня;
  • Високотехнологічна і матеріальна база;
  • Різноманітність додаткових студій для розвитку талантів;
  • Цілодобова охорона, а також відеоспостереження;
  • Професійний медичний контроль;
  • Комфортабельний трансфер до школи;

Екологічно чиста територія.

ZOLOCHE-12 1

Як вступити до школи

Зарахування до Zoloche International School проходить після попередньої співбесіди та тестування. На зустрічі присутні вчителі початкової або середньої школи, носій мови з Міжнародної програми, а також шкільний психолог.

Співбесіда дозволяє дізнатися більше про дитину, визначити її психологічну зрілість, рівень розвитку і наявний багаж знань.

З документів необхідно мати:

  • Табель шкільної успішності (за винятком дітей, що вступають до 1 класу).
  • Свідоцтво про народження (як оригінал, так і копію).

Записатися на співбесіду в школу можна з 9:00 до 18:00 за номером телефону (067) 827-32-74. При собі потрібно мати документ, що засвідчує особу.