Про нас

img-4-big

Про школу

Міжнародна школа Золоче вже не перший рік успішно використовує унікальну методику навчання дітей англійської мови з раннього віку, засновану на зануренні в мовне середовище. Першу половину дня наші учні проводять з сертифікованими викладачами Cambridge Primary and Secondary, вивчаючи Міжнародний блок програми. У другій половині дня досвідчені педагоги викладають предмети відповідно до державних стандартів України.

Що відрізняє нас від інших шкіл?

Міжнародна школа Золоче розташована в мальовничому, екологічно чистому районі передмістя Києва. Ми організуємо для ваших дітей повноцінне здорове харчування протягом дня, відеоспостереження та повний супровід. На території школи працюють студії різних напрямків, за потребою, Ви можете отримати консультації психолога й  логопеда. Наша школа створена для того, щоб прищепити дітям інтерес до наук та іноземних мов, допомогти засвоїти максимум знань і отримати життєво важливі компетентності. Наші зусилля спрямовані на те, щоб за результатами навчання дитина змогла стати впевненим носієм мови, всебічно розвиненою особистістю з лідерськими навичками.

Серед унікальних особливостей Золоче:

  • Білінгвальна програма навчання.
  • Індивідуальний підхід до кожного учня завдяки комплектуванню невеликих класів.

Щоб записатися на першу співбесіду, заповніть заявку. Ми зв’яжемося з вами  найближчим часом.

Наша міссія

img-mission

Learning to be leaders

Наша місія - виховання всебічно розвиненої, конкурентоспроможної, успішної особистості з лідерськими навичками та життєво важливими компетентностями.

Ліцензії та сертифікати