Питання і відповіді

Чи потрібно нам купувати шкільну форму для дитини?

Так. У нас існує «діловий стиль» шкільного одягу: темно-сині штани, піджак і сорочка пастельних тонів для хлопчиків і темно-синя спідниця і жакет (сарафан), блузка пастельних тонів для дівчаток. П’ятниця – день без шкільної форми, коли діти одягаються затишно, вільно і комфортно.

Як поступити до вашої школи?

У перший клас дитину приймають після співбесіди з кваліфікованим дитячим психологом, який оцінить його психологічну готовність до школи. Після цього відбувається співбесіда з майбутніми вчителями 1 класу: українським педагогом і вчителем-носієм англійської мови, які в дружній невимушеній обстановці познайомляться з дитиною і дадуть рекомендації його батькам. Ті діти, які йдуть до другого класу і старше, крім співбесіди з психологом пишуть річні контрольні роботи з математики, української та англійської мов.

Для запису на співбесіду необхідно зателефонувати до школи за телефоном +380674021407 і узгодити з адміністратором час зустрічі. Адміністратор також зможе відповісти на більшість ваших запитань.

Яке у вас харчування?

У нас високоякісне збалансоване п’ятиразове харчування: сніданок, другий сніданок (фрукти), обід, полуденок, вечеря. Смачні та корисні страви готує професійний шеф-кухар із дотриманням усіх санітарних норм. Харчування дієтичне, використовуються продукти з власної еко-ферми.

Які оцінки ставлять учням – адекватні знанням дитини або гаманцях батьків?

Ми справедливо оцінюємо рівень знань дитини, а не платоспроможність або статус його батьків. Для всіх шкіл України існують єдині норми оцінювання, яких дотримуються наші українські педагоги. Вчителі-носії англійської мови використовують європейську систему критеріїв оцінювання знань учнів: А – відмінно (12,11), В – дуже добре (10,9), С – добре (8,7), D – задовільно (6,5), Е – задовольняє мінімальним критеріям (4,3), F – незадовільно (2,1). Ми уважно стежимо за динамікою досягнень кожної дитини, коли поточна успішність учня порівнюється з його власними досягненнями, а не з успішністю інших учнів у класі. Це прекрасний спосіб мотивації і формування адекватної самооцінки дитини.

Чи є у школи спеціалізація?

Наша школа мультипрофільна. На етапі початкової та середньої школи ми даємо глибоку всебічну освіту. Наш стандарт освіти вищий за державний завдяки різним сучасним технологіям, засобам білінгвальної освіти, додатковим курсам і факультативам, про які ви можете прочитати на сайті. У нас високий рівень англійської мови, математики, інформатики, серйозний природничо-науковий блок, захоплюючий творчий блок (живопис, художня творчість, музика, хореографія).