Вы здесь

Новости и события

"Я мрію спекти кекс з усмішок та обіймів і розділити його з усіма", - казала одна з героїнь фільму "Круті дівчата".
Подробнее
"Подивіться! Уявіть! Пофантазуйте! Адже наші долоньки можуть перетворитися, в кого захочемо!" - ось так розпочалося заняття з малювання у першій молодшій групі дитячого садочка, де діти познайомилися з нетрадиційною технікою малювання долоньками (кляксографією).
Подробнее
Усміхнені, врівноважені та здорові діти протягом дня - цене вигадка, а реальність, а все тому, що заняття з фізичної культури в Zoloche International School не менш важливі, ніж інші дисципліни. Їх мета - залучити якомога більше дітей до основ оздоровчого тренування та елементів танцю.
Подробнее
Великдень - чудове свято, яке люблять і дорослі, й діти. А одним із найвідоміших і найважливіших символів цього дня є, звичайно, Великодня паска.
Подробнее
Готування для дітей - це справжня магія! І коли наша школа відкриває для них кулінарні секрети, їхньому захвату немає меж! Ось як учні 7 класу, пригадавши народні звичаї зустрічі весни, спробували готувати славетних “жайворонків”.
Подробнее
Діти почуваються у школі щасливими, коли у них є можливість щиро усміхатись, невимушено спілкуватись і багато рухатись… А ще… Напередодні весняних канікул їм хочеться забути про уроки, радіти кожному моменту, купатися в сонячних промінчиках, веселитися і розважатися!
Подробнее
Ми знаємо, що робили учні 4 класу цієї середи! А ви? :) Зізнаємося, що це був… неймовірний день! Майстер-клас по ліпленню з полімерної глини з Київським бюро виїзних майстер-класів “Ідея фікс” пройшов на всі сто!
Подробнее

Разработка и поддержка

Мы Вам перезвоним