Вы здесь

Новости и события

"Look, Imagine! Fancy! For our palms can turn into whom we want!" - this is how the drawing lessons began in the first younger group of kindergarten, where the children got acquainted with the unconventional technique of painting palms (flexography).
Подробнее
"Я мрію спекти кекс з усмішок та обіймів і розділити його з усіма", - казала одна з героїнь фільму "Круті дівчата".
Подробнее
"Подивіться! Уявіть! Пофантазуйте! Адже наші долоньки можуть перетворитися, в кого захочемо!" - ось так розпочалося заняття з малювання у першій молодшій групі дитячого садочка, де діти познайомилися з нетрадиційною технікою малювання долоньками (кляксографією).
Подробнее
Усміхнені, врівноважені та здорові діти протягом дня - цене вигадка, а реальність, а все тому, що заняття з фізичної культури в Zoloche International School не менш важливі, ніж інші дисципліни. Їх мета - залучити якомога більше дітей до основ оздоровчого тренування та елементів танцю.
Подробнее
Великдень - чудове свято, яке люблять і дорослі, й діти. А одним із найвідоміших і найважливіших символів цього дня є, звичайно, Великодня паска.
Подробнее
Готування для дітей - це справжня магія! І коли наша школа відкриває для них кулінарні секрети, їхньому захвату немає меж! Ось як учні 7 класу, пригадавши народні звичаї зустрічі весни, спробували готувати славетних “жайворонків”.
Подробнее
Діти почуваються у школі щасливими, коли у них є можливість щиро усміхатись, невимушено спілкуватись і багато рухатись… А ще… Напередодні весняних канікул їм хочеться забути про уроки, радіти кожному моменту, купатися в сонячних промінчиках, веселитися і розважатися!
Подробнее

Разработка и поддержка

Мы Вам перезвоним