Відомий університет Cambridge входить до ТОП-5 вищих освітніх закладів світу. Крім цього, Кембридж — це ще і найстаріший екзаменаційний центр, який розробляє міжнародні програми для навчання дітей віком від 5 до 19 років.

У Міжнародній школі «Золоче» заняття проходять відповідно до вищих світових стандартів.  Ми працюємо за офіційною ліцензією Cambridge Primary & Secondary, керуючись докладним навчальним планом і методиками, а також беремо участь у семінарах та тренінгах для вчителів.

Сама програма має кілька градацій: Primary, Low Secondary, Secondary. До спектру навчання входить англійська мова, математика і природничі науки.  Викладання проводиться педагогами з англомовних країн.

Переваги програми

Кембриджська програма навчання — це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але й абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Основні предмети Міжнародної програми Кембридж: англійська мова, математика, блок природничих наук (основи фізики, хімії, біології). Великий наголос робиться також на розвиток творчих навичок, критичного і абстрактного мислення, комунікацію з однолітками.

В середині і наприкінці кожного навчального року здаються проміжні кембріджські тести, до яких входять англійська мова, математика, блок природничих наук.

Програма Cambridge Primary призначається для дітей від 5 до 11 років. Учні школи Золоче знайомляться з елементами програми з 4-х років (дитячий садок). По закінченню програми всі учні здають обов’язкову серію іспитів — Cambridge Primary Checkpoint.

У середніх класах програма Cambridge Low Secondary передбачає більш поглиблене вивчення блоку Science (біологія, хімія і фізика), а також математики та англійської мови.  Другий ступінь також закінчується іспитом Cambridge Secondary 1 Checkpoint.

Уроки в середній школі будуються за принципом вдосконалення вже набутих знань.  Поглиблено вивчаються предмети англійською мовою, проводяться дослідження, наукові досліди, діти працюють над проектами, пишуть есе. У Середній школі працюють вчителі-предметники, які викладають предмети Cambridge Secondary 1.

Програма Cambridge Primary & Secondary 1 — дуже гнучка, що дозволяє їй легко інтегруватися в будь-який план білінгвальної освіти.

Читайте також

Програми Cambridge Primary

Кембриджська програма навчання - це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але і абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Детально

Державна середня освіта

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної середньої освіти. Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Детально