Що таке «ТРВЗ»? Цим питанням цікавляться багато батьків, які хочуть віддати дитину до навчального закладу, який використовує цю методику. Абревіатура розшифровується як «теорія розв’язання винахідницьких задач» і є основоположною для розвитку й освіти дитини з раннього віку.

Методи та підходи програми «ТРВЗ»

ТРВЗ-технологія не спрямована на конкретний вік дитини, це система принципів введення знань і навичок, заснованих на вихованні творчої особистості та розвиток сильного мислення. У зв’язку з чим можна виділити наступні основи «ТРВЗ»:

  • Розвиток у дитини інтересу до вивчення навколишнього світу. На думку досвідчених педагогів — це нормальна потреба, яка природою закладена в кожного.
  • Формування сильного або діалектичного мислення, заснованого на природних принципах розвитку дітей.
  • Навчання дитини самостійно шукати й аналізувати навколишню інформацію.
  • Виховання сильної особистості.

Навчання за програмою «ТРВЗ» у школі «Золоче»

У приватній міжнародній школі Золоче здійснюється викладання з використанням методики «ТРВЗ». Тактика та підхід до роботи з вихованцями розробляються в індивідуальному порядку, що дозволяє гарантувати високий рівень навчання. Якість викладання в нашому закладі стала можливою завдяки:

  • Багатому досвіду роботи викладачів та наявності документів, що підтверджують високий професійний рівень.
  • Наявності готових розробок викладання за системою «ТРВЗ» і сертифікатів на них.
  • Наявності практичних матеріалів, необхідних дітям для розуміння основ системи.

Спеціальним курсам з ТРВЗ, де наші педагоги підвищують свій професійний рівень.

Читайте також

Програми Cambridge Primary

Кембриджська програма навчання - це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але і абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Детально

Державна середня освіта

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної середньої освіти. Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Детально