Стандарт Державної середньої освіти в школі Золоче

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної загальної середньої освіти.  Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

В умовах темпу сучасного світу, відстежуючи всі нововведення і ноу-хау освіти, ми успішно їх впроваджуємо, щоб забезпечити все найкраще для наших дітей.  Ми робимо все можливе, щоб наші діти стали успішними конкурентними особистостями. Міжнародна школа «Золоче» забезпечує високі академічні показники і різнобічний особистісний розвиток дітей.  У 2017 році Оргкомітет національного бізнес-рейтингу нагородив установу званням «Лідер року» та Почесною медаллю.

Переваги Міжнародної школи Золоче

Приватна школа «Золоче» розташована в екологічно чистому передмісті Києва, на березі озера. Школа знаходиться в самому серці котеджного містечка «Золоче» і оточена мальовничими краєвидами природи.

У нашому розпорядженні сучасна матеріально-технічна база і штат висококваліфікованих викладачів вищої категорії з педагогічними званнями «Старший вчитель», «Вчитель-методист».

Середня освіта в школі здійснюється за державним стандартом України з використанням новітніх методик і відповідає усім вимогам навчальної програми. У «Золоче» роблять акцент на індивідуальний підхід до кожного учня і оптимальну траєкторію його розвитку. Ми намагаємося розвинути у дітей життєво важливі компетентності, критичне і аналітичне мислення, вміння приймати раціональні рішення навіть у складних ситуаціях.  Наші випускники мають гнучкий розум і всі задатки сучасних лідерів.

Щоб зробити навчальний процес ефективним і цікавим, педагоги «Золоче» застосовують не тільки класичний підхід, але й розвиваючі сучасні методики, серед яких:

  • Проект «Інтелект України»;
  • Програма ТРВЗ;
  • Інтерактивне навчання;
  • Розвиваючі студії.

Документи про отримання середньої освіти в школі Золоче

Для всіх учнів початкової і середньої школи передбачена державна підсумкова атестація, яка проводиться відповідно до Методичних рекомендацій МОН.

Державну підсумкову атестацію проходять усі випускники 4, 9 та 11 (12) класів, після чого вони отримують документи державного зразка. За Кембриджською програмою передбачені 2 атестації: Cambridge Primary та Cambridge Secondary Checkpoints.

Оскільки Zoloche International School — це ще і міжнародна школа, одночасно зі свідоцтвом про базову середню освіту наші випускники отримують свідоцтво міжнародного зразка, а також відповідні мовні сертифікати.

Читайте також

Програми Cambridge Primary

Кембриджська програма навчання - це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але і абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Детально

Державна середня освіта

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної середньої освіти. Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Детально