Згідно з останніми дослідженнями вчених, білінгвальна освіта є кращою моделлю освіти XXI сторіччя, яка сприяє формуванню ефективної міжкультурної комунікації у дітей шкільного віку. Принципи білінгвальної освіти — основа освітньої системи Zoloche International School.

Переваги білінгвальної освіти

  • Білінгвальна освіта дозволяє учням комфортно відчувати себе у полікультурному просторі.
  • Освіта, побудована за принципом білінгвізму, — це можливість отримувати необхідні знання однією з провідних світових мов, але не втрачати зв’язку з кращими традиціями в рамках своєї держави.
  • Поглиблене вивчення іноземних мов у школі дозволить дитині в майбутньому не боятися бар’єрів нерозуміння. Це розширює лексичний запас, підвищує рівень комунікабельності, сприяє розвитку культури мовлення.
  • Частина дисциплін викладається українською, частина іноземною мовою, що дозволяє мислити та вчитися англійською, виключаючи механічний переклад на рідну мову.

Впровадження основ білінгвальної освіти в ранньому віці більш ефективно. Воно допоможе дитині бути відкритою до нового, виключити всі можливі бар’єри-стереотипи. Такий підхід до освіти активно використовується в Німеччині, Фінляндії, Австрії, Франції. Крім того, навчальні програми, засновані на білінгвізмі, починають використовуватися у ВНЗ і коледжах, що позитивно відбивається на майбутній професійній діяльності людини, відкриває можливості для практики, освіти та життя за кордоном.

Як відбувається білінгвальне навчання в школі «Золоче»

Міжнародна школа «Золоче» використовує кращу модель для якісної та багатогранної освіти — білінгвальне навчання. У початковій школі ми використовуємо дуальну систему, щоб закласти основи української програми паралельно з основами англійської мови. Коли учні добре розуміють англійську мову і знають термінологію базових предметів програми Кембридж, тоді методисти української програми та програми Кембридж переглядають навчальний план, гармонійно поєднуючи Міжнародну програму Cambridge Primary & Secondary і Державний стандарт базової середньої освіти України. По суті, в середній школі починається програма освітнього білінгвізму, коли використовується єдина програма двома мовами — англійською та українською.

Читайте також

Програми Cambridge Primary

Кембриджська програма навчання - це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але і абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Детально

Державна середня освіта

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної середньої освіти. Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Детально