Освітній процес

У міжнародній школі Золоче реалізуються кілька програм навчання, кожна має свої переваги та особливості.
groups-img

Програми Cambridge Primary

Кембриджська програма навчання - це не тільки підготовка до подальшого вступу в кращі університети світу, але і абсолютно новий і цікавий підхід до освітнього процесу.

Читати далі
groups-img

Державна середня освіта

Міжнародна школа «Золоче» здійснює діяльність у сфері початкової та базової загальної середньої освіти, а також повної середньої освіти. Школа має відповідну ліцензію, видану Департаментом освіти і науки Київської обласної державної адміністрації.

Читати далі
methodology-3

Білінгвальна освіта

Згідно з останніми дослідженнями вчених, білінгвальне освіта є кращою моделлю освіти ХХI століття, яке сприяє формуванню ефективної міжкультурної комунікації у дітей шкільного віку. Принципи білінгвального - основа освітньої системи Zoloche International School.

Читати далі
methodology-2

Програма «Інтелект України»

"Інтелект України", як самостійна програма, була створена в 2006 році. Основи викладання – точність часу навчання, активність, різноманітність. Тому на уроках діти дивляться відеоматеріали, періодично проводять фізкультхвилинки, вивчають гуманітарні та математичні науки, творчо розвиваються.

Читати далі
methodology-1

Програма «ТРВЗ»

ТВВЗ – теорія вирішення винахідницьких задач. Програма спрямована на розвиток творчого мислення в будь-якому напрямку. Це дозволяє дітям з легкістю йти по життю і швидко адаптуватися до будь-яких умов.

Читати далі