Харчування

Організація харчування в навчальному закладі грає важливу роль не тільки для зростання і розвитку дитини, але й успішного освоєння навчальної програми. Тому в Золоче вибудувана максимально здорова, безпечна і різноманітна система харчування.

Наша команда кухарів

Команда наших кухарів складається з 5 чоловік. Це професіонали своєї справи, які вже не перший рік працюють у Золоче, маючи за плечима значний досвід в організації харчування в інших навчальних закладах. Кожен фахівець працює на підставі профільної освіти та санітарної книжки, що дає право на роботу в сфері харчування.

Пріоритетними завданнями наших кухарів є:

  • Складання повноцінного раціону на кожен день.
  • Обробка та приготування їжі.
  • Контроль за дотриманням режиму харчування.
  • Організація контролю над якістю продуктів, що надходять.
  • Суворе дотримання санітарно-гігієнічних норм.

Наша їдальня оснащена сучасним кухонним обладнанням для професійної експлуатації. Це дозволяє швидко готувати їжу високої якості.

Про продукти

В даний час наша школа працює з декількома постачальниками продуктів. Ми вважаємо за краще співпрацювати з виробничими компаніями безпосередньо або з постачальниками з багатим досвідом роботи і тільки бездоганною репутацією. Постачання продуктів здійснюється щодня, що необхідно для збереження їх свіжості і виключення псування.

Продукти зберігаються в спеціальному підсобному приміщенні, на території якого суворо дотримуються температурні норми. В даному розділі нашого сайту ви можете ознайомитися з прикладом меню на день, яке включає в себе всі необхідні мінеральні речовини і вітаміни, достатня кількість білків, вуглеводів, жирів.

Програма харчування в Золоче достатньо повноцінна, передача фастфуду, чіпсів та іншої шкідливої їжі від батьків на територію школи суворо заборонена.