Загальні правила

 1. У міжнародній школі “Золоче” діє обов’язковий дрес-код з понеділка по четвер. Він передбачає білу сорочку, поло чи гольф, темно-сині брюки, спідницю або сарафан, без головних уборів чи капюшонів. П’ятниця — вільний день.
 2. У навчальному комплексі забороняється використання будь-яких гаджетів, не передбачених планом уроку. Мобільні телефони та планшети мають залишатися вдома або у кімнаті учня. В іншому випадку вони будуть вилучені до кінця навчального дня. Якщо учню потрібно зв’язатися з батьками, зробити це можна в будь-який час зі службового телефону в адміністрації “Золоче”.
 3. Домашні завдання — важлива частина навчального прогресу. Учень повинен обов’язково виконувати їх у повному обсязі та у зазначені терміни. Крім цього, учень має вести регулярні записи у щоденнику і пред’являти його на вимогу вчителя. 
 4. Якщо учень пропускає зайняття в школі, він має надати відповідні документи:
  1. довідку або записку від батьків у разі пропуску до 3 днів;
  2. довідку з медичної установи чи інший офіційний документ у разі відсутності більше 3 днів.
 5. Батьки не можуть знаходитись в учбових приміщеннях “Золоче” під час навчального процесу, за винятком форс-мажорних обставин.
 6. Правилами школи забороняється запрошувати вчителів, асистентів, нянь тощо на будь-які заходи поза межами школи, які не передбачені шкільною програмою.
 7. У школі категорично забороняється фізичне чи психологічне насилля між Учнями, Батьками чи співробітниками “Золоче”. Знущання, залякування людей або тварин неприпустимо. Порушення цього правила є підставою для відрахування Учня, зокрема в разі насилля з боку його Батьків по відношенню до Учнів, педагогів або інших Батьків. Оплата в такому випадку не повертається.
 8. На територію “Золоче” не можна проносити та вживати “шкідливі продукти”, зокрема чіпси, сухарики, насіння, газовані напої тощо. Забороняється замовляти доставку будь-яких продуктів.
 9. Є обмеження на користування деяким транспортом: скутери, роликові ковзани, кросівки з колесами, скейтборди не можна використовувати у приміщеннях школи та на майданчиках. Те ж стосується небезпечних чи лякаючих іграшок.

Запишіться на співбесіду і отримаєте консультацію за програмою навчання

Записатися

Профільні фахівці

 • логопед
 • психолог

Детально

Харчування

Харчування в школі організовується на основі зразкового двотижневого меню раціонів гарячого харчування (сніданок, обід) для учнів 1-4 класів, 5-11 класів, затвердженого керівником.

Детально