«Золоче» — перша білінгвальна школа в Україні, яка об’єднує традиції українського та міжнародного навчання з академічним зануренням у мовне середовище. Міжнародна освітня програма дає можливість підготуватися до вступу в кращі університети світу.

Переваги та особливості

Усі батьки бажають дати дитині кращу освіту. В ідеалі, звичайно, міжнародну, адже вона відкриває широкі перспективи для успішного майбутнього.

Zoloche — це одночасно і українська, і міжнародна приватна школа. Наш навчальний заклад об’єднує дві програми і пропонує батькам абсолютно новий формат освіти — білінгвальний.   Матеріал, що вивчається в рамках програми, відповідає рівню знань приватних шкіл Великобританії. Школа «Золоче» робить усе можливе для того, щоб її учні стали успішними конкурентними особистостями.

Міжнародна програма Кембриджа International передбачає вивчення не тільки англійської мови, але й математики, природничих наук англійською мовою, а також розвиток навичок комунікації. «Золоче» — це можливість перейняти знання і досвід багатьох талановитих викладачів.

Сертифікати і дипломи про закінчення

За результатами тестів учні отримують мовні сертифікати про високий рівень володіння іноземною мовою. Все це дозволяє випускникам продовжити навчання в кращих школах як України, так і Європи.

Zoloche International School має Державну Ліцензію на освітню діяльність, а також офіційну ліцензію на вивчення програм Cambridge Primary і Cambridge Secondary.  Ознайомитися з ними можна на головній сторінці нашого сайту.

Читайте також

Шановні батьки! Згідно наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 08.04.2021 № 67 «Про внесення змін до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 19.03.2021 № 57», керуючись пунктом 3 рішення Державної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій від 22 березня 2021 року № 12, протокольним рішенням...

Читати далі

Вітаємо усіх з прийдешніми святами!

Читати далі

Онлайн зайняття

Карантин – це не привід до припинення навчання в Міжнародній школі “Золоче”, а навпаки – крутий challenge для учнів і педагогів! Адже зараз 2020 і людство має величезні ресурси для вирішення цієї проблеми. Це рішення – онлайн заняття засобами Zoom, Skype, Google Class. Організувати дистанційне навчання в стані кожен учитель, це цікаво і результативно! Вивчаючи...

Читати далі

Гелловін

Цього року Гелловін в Zoloche International School видався напрочуд яскравим та веселим! Діти та дорослі мали крутезну нагоду перетворитися на казкових чудернацьких створінь та повеселитися, ставши частиною світової спільноти. Герої улюблених казок і фільмів: бетмени, супермени, принцеси, джокери… Дефіле карнавальних костюмів, захоплюючий кіноперегляд, драйвове диско, феєричні конкурси та майстер-класи… Отже, ловіть наш фотозвіт та насололжуйтесь!

Читати далі

Дошкільна освіта

В рамках міжнародної приватної школи «Золоче» створені всі умови для повноцінного розвитку в дошкільний період.

Читати далі

Autumn Family Festival 2019

Дорогі учні, вихованці дитячого садочка, батьки та вчителі! Раді повідомити, що вже маємо прекрасний фотозвіт з Autumn Family Festival ! Світлини просто неперевершені, на них відображено всі миттєвості теплого і щирого родинного свята!) Щиро дякуємо всім за те, що розділили радість святкування разом з нами!)))

Читати далі