Розвиваючі студії

У Міжнародній школі «Золоче» працюють найкращі фахівці, які допоможуть розкрити таланти вашої дитини. Ми пропонуємо різноманітні студії для всебічного розвитку дітей:

  • Живопис
  • Футбольна академія
  • Театральная студія
  • Бальні танці
  • Вокал
  • Англійський читацький клуб

Міжнародна школа Золоче дає відмінний шанс для формування нових захоплень та інтересів. Разом ми ростимо успішних і талановитих дітей!

Живопис (з 6 років)

За словами Пабло Пікассо, кожна дитина - художник. Труднощі в тому, щоб залишитися художником, вийшовши з дитячого віку. Запрошуємо юних обдарувань в студію живопису Міжнародної школи Золоче! Наші захоплюючі заняття допоможуть дітя сформувати художній смак, розвинути уяву і образне мислення, кругозір і дрібну моторику.

Футбольна академія (з 4 років)

Одним з найбільш корисних видів спорту можна вважати футбол. Він формує у дітей звичку постійних оздоровчих навантажень, спортивний азарт, самоконтроль і відповідальність.

Театральна студія (з 6 років)

Заняття театральної студії Міжнародної школи Золоче допоможе дітям бути впевненими та відкритими у спілкуванні з однолітками; покращать дикцію, пам'ять та увагу; розширять світогляд; розвинуть творчі здібності дитини.
На практичних заняттях студії під керівництвом професійного актора драматичного театру діти в ігровому форматі розвинуть, ритм, слух, взаємодію, фантазію.
А свої досягнення юні театрали продемонструють на показах та виставах.

Студія бальних танців (з 4 років)

Бальні танці принесуть Вашій дитині тільки користь. Адже вони сприяють правильному розвитку зростаючого організму: поліпшується координація рухів, виробляється правильна постава, хода стає елегантною.
Крім цього, розвивається чуття ритму, артистичні навички, вміння тримати себе на публіці. Помічено, що заняття сприяють дотриманню дисципліни: діти більш самостійні та організовані.
Керівник гуртка - бронзова призерка чемпіонату світу з 10 танців, фіналістка Всесвітнього танцювального фестивалю Blackpool, чемпіонка України з латиноамериканської програми і 10 танців. Тренер зі стажем 12 років, її вихованці - переможці та призери чемпіонатів України та міжнародних змагань.

Студія вокалу (з 6 років)

Ваша дитина любить музику і хоче розвивати свої творчі здібності?
Студія вокалу Міжнародної школи Золоче допоможе дитині у формуванні естетичного смаку. Займаючись вокалом, Ваша дитина, покращить привабливість, силу, діапазон, виразність, музичність у співі й мові, а також відкриє в собі нові грані своїх можливостей.
Керівник студії - професіонал своєї справи, з якою діти радісно поринуть у прекрасний і захоплюючий світ музики.
Завітайте до нас! Буває, що в дитині є прихований талант, про який вона навіть не здогадується)

Англійський читацький клуб (з 7 до 9 років)

Англійський читацький клуб для учнів 1-2 класів Міжнародної школи Золоче веде Містер Метт Валлін, досвідчений викладач із США, голова програми Cambridge Primary & Secondary.
Reading club - це чудовий спосіб провести нестандартне заняття, прищепити культуру читання і підвищити читацьку потребу і мотивацію до вивчення англійської мови.
Ми впевнені, що дітям подобається читати книги, стежити за історіями улюблених героїв і відкривати для себе нові твори. А якщо клуб проходить онлайн, то це навіть ще зручніше. Можна зручно влаштуватися вдома і вперед – до нових читацьких пригод!